Sprawozdanie z konkursu pięknego czytania

Pobierz

W ramach "Narodowego Projektu Rozwoju Czytelnictwa" został zorganizowany w dniu 01.10.2018 r.: " Szkolny konkurs pięknego czytania w języku angielskim i niemieckim".Wyniki konkursu plastycznego w Łodzi 10 czerwca 2022; Wyniki ogólnopolskiego finału konkursu "Turbolandeskunde" 7 czerwca 2022; X edycja Konkursu Pięknego Czytania "Lesen gehen…" w Poznaniu 30 maja 2022; Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Niemieckojęzycznej dla uczniów szkół podstawowych w Częstochowie 27 maja 2022,, Książki to nasi najlepsi przyjaciele nie zdradzą, nie wyśmieją, a nauczą wiele….. Dnia 15 listopada odbył się konkurs Pięknego Czytania dla klas 7.. 09.2012 r. został ogłoszony przez Polską Izbę Książki Dniem Głośnego Czytania.. Celem naszej pracy było zaspokojenie potrzeb uczniów i nauczycieli związanych z .SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA PT. "CZYTAJ Z RADOŚCIĄ, SŁUCHAJ Z PRZYJEMNOŚCIĄ" W poniedziałek 20 listopada 2017 roku odbył się szkolny konkurs pięknego czytania pt. "Czytaj z radością, słuchaj z przyjemnością".Celem konkursu było rozbudzenie wrażliwości na piękno słowa, rozwijanie nawyków czytelniczych i zachęty do przyjemnego czytania literatury dziecięcej .§ szkolnego mistrza pięknego czytania klas I - III, którym została: Aleksandra Marusak z klasy 3 a § oraz szkolnego eksperta wykazującego się bardzo dobrą znajomością przeczytanych lektur, którym został Kazimierz Kawa z klasy 3 b, zdobywając maksymalną ilość punktów.4 days ago5 najważniejszych korzyści płynących z czytania Zasady bezpieczeństwa w świetlicy szkolnej Dowóz dzieci August (5) Akcja letnia w SSP Supraśl!.

Podsumowanie konkursu przez komisję sędziowską 10.

Organizatorem konkursu była Szkolna Biblioteka .Konkurs "Lesen gehen" w Poznaniu Przed nami kolejna, jubileuszowa edycja Konkursu Pięknego Czytania w Języku Niemieckim Lesen gehen… dla uczniów szkół podstawowych z województwa wielkopolskiego oraz powiatu wałeckiego.. W rywalizacji wzięło udział 6 uczestników z klas III - IV.Sprawozdanie z Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania Aktualności 03 marzec 2020 W dniu 28 lutego 2020 r. w świetlicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących im.. Jerzy Kobyliński 9 stycznia 2019 roku odbył w naszej szkole finał ,, Konkursu Pięknego Czytania".. My również przyłączyliśmy się organizując Konkurs Pięknego Czytania utworów Hugh`a Lofting`a w 65 rocznicę jego śmierci.. Prace prowadzono w oparciu o roczny plan.. Brawo dla wszystkich uczestników!. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas I-III.. Utwory dla przygotowujących się do konkursu: ,,Malutka Czarownica" Otfried Preussler, ,,Hania Humorek" Megan McDonald,Apr 12, 20222016/2017 Zabawka z odpadka; 2016/2017 Jak nie czytam, jak czytam - akcja masowego czytania.. Sprawozdanie z działalności biblioteki szkolnej Biblioteka w roku szkolnym 2011/2012 była czynna przez 4 dni w tygodniu od godz. 7.30 do 15.00, jeden dzień od 8.00 do 15.00..

Dzieci w 1. klasie ćwiczyły umiejętność czytania także w formie konkursu.

Rozdanie karnecików zaproszonym gościom przez wychowanków 12.May 9, 2022Sprawozdanie z Konkursu Pięknego Czytania Dzień 29.. Z każdej klasy pierwszej, drugiej i trzeciej został wytypowany uczeń, który prezentował przed komisją wcześniej przygotowany tekst.. I miejsce - Lena Łopatka z kl. 1c15 czerwca 2022r.. "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła".. Od pierwszych dni naszego życia czytanie (nam, a później - przez nas) daje nam w zasadzie same korzyści.. Prezentacja "Zeszytów ulubionych książek" 9.. Zorganizowany przez Panią Elżbietę Ciesielską i Joannę Rudnik.. Po raz dziesiąty uczestnicy będą prezentować przygotowane przez siebie wiersze bardziej i mniej znanych niemieckich poetów.Konkurs Pięknego Czytania.. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu odbył się X Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania.Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu Opublikowano: 21.11.2018.. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozwijanie kultury czytelniczej wśród uczniów oraz doskonalenie umiejętności wyraźnego i wyrazistego czytania głośnego.. Gratulujemy Wam zaangażowania i chęci .Zwycięzca konkursu otrzymuje dyplom Mistrza Pięknego Czytania w swojej kategorii wiekowej oraz nagrodę książkową..

Podczas konkursu uczestnicy przeczytali przygotowany wcześniej fragment książki pt. " Wakacje Mikołajka".

Pomimo trudów jakie niosło Wam zdalne nauczanie znalazła się duża grupa chętnych do udziału w w/w konkursie.. Jury brało pod uwagę następujące kryteria: płynność i poprawność czytania, tempo i dykcję.Rozdanie zwycięzcom lizaków za wykazanie się wiedzą czytelniczą 8.. Wręczenie dyplomów i nagród wszystkim uczestnikom Konkursu Pięknego Czytania 11.. 2016/2017 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - sprawozdanie z realizacji projektu; 2017/2018 Muzyczna podróż w czasie; 2017/2018 Spotkanie z Ewą Chotomską; 2017/2018 Ekologiczna ozdoba choinkowa; 2017/2018 Konkurs Pięknego czytaniaOd kilku lat nasza szkoła, wspólnie z Biblioteką Pedagogiczną, organizuje Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania.. Słuchając i oceniając występy uczniów, jury brało pod uwagę: bezbłędność czytania, płynność, wyrazistość .May 16, 2022Jun 23, 2021Dnia 28 listopada w bibliotece szkolnej odbyła się kolejna edycja konkursu pięknego czytania dla klas I - III.. w języku niemieckim i angielskim.. Ogłaszamy wyniki : W klasach Inagranie przysłało 13 uczniów.. Udział wzięło 12 uczniów - przedstawicieli klas 7a, 7b, 7d, 7e.5 days agoUwaga uczestnicy Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania w klasach I - III !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt