Piękne wiersze na dzień dobry

Pobierz

a słońce świeci ponad nimi.. - nie ta kobieta.. Żwawa,.May 18, 2022Piękne jest słonce Piękne jest słonce gdy świeci złociście Piękne są jesienią spadające liście Piękne są chmurki płynące po niebie Piękny jest świat kiedy widzę Ciebie Wierszyki na dzień dobry dodał: Mala Od słonecznych promieni Od Mrugnięć słonecznych promieni czerwony maczek w polu się rumieni, bo właśnie jego Słonko wstałoJan 11, 2022Dzień Dobry Chcę ci powiedzieć przyjacielu miły, niech słońce pięknie ci świeci i dodaje siły.. Dlaczego się smucisz, milczeniem mnie głuszysz?. Miłego i radosnego Ci życzę dnia Być może połączy nasze serca dwa?. Wierszyki czy cytaty na dzień dobry często wysyłają sobie zakochanie, ale jeśli nie masz swojej ukochanej czy ukochanego, zawsze .Życzenia na dzień dobry dla niej i dla niego Pobudka!. Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.Życzenia na Dzień Ojca nic nie kosztują, a na pewno wywołają uśmiech na twarzy taty 1/2 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Na Dzień Dobry Dzień dobry Słoneczko moje.. "Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmował.". Moja poranna noc i południe bez ciebie to nic..

Dzień dobry.

Me serce do Ciebie płonie.. "By ten dzień był pogodny do samego końca Przesyłam Tobie na dłoni mały okruch słońca.. Miłego dzionka po bladym świcie.. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.. Fajne wierszyki imieninowe na kartki i SMS1 day agoŻyczenia na imieniny.. Życzenia imieninowe - piękne, krótkie, śmieszne, rymowane.. na twarzy twojej niech dziś szczęście zagości.SMS na dzień dobry to najlepszy sposób na to, by czyiś dzień zaczął się lepiej.. Słonko ma bardzo piękne zwyczaje, mówi dzień dobry jak rano wstaje.. Wyślij gotowy wiersz na imieniny.. mówię do Ciebie, Ty mnie nie słyszysz.. Zaglądam w oczka Twoje.. Rozwiej wątpliwości, pomyśl o wdzięczności, a zaraz lepiej ci będzie.buziaków na dzień dobry ci śle ktoś kto bardzo kocha cię.. Dzień dobry kochanie, Obudź się i łaskaw Mój świat twoją ukochaną obecność.. Najlepsze ze mnie można znaleźć razem z tobą.. Bo słońce jasno świeci, Słowik w okno Twe leci, Wiadomość ode mnie ma, Że droga mi dusza Twa!. Wracaj do tego tekstu często i wybieraj różne życzenia na dzień dobry.. na miły początek dnia.. Największy ze mnie, ale z tobą.. 100 całusów z rana + 2 do śniadania + 2 na potem i 2 z powrotem, to wszystko razy 2 na miły początek dnia.. z całego serca tego ci życzę, uśmiechu dużo no i radości.. ściskam cieplutko, całuję słodko!.

Smutny dzień to będzie.

Miłe słowa na dzień dobry potrafią rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień, a jeśli nie zawsze można przekazać je osobiście, warto użyć do tego celu telefonu.. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki.. Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień.. nawet wiatr dziś tu nie wieje.. Wiersze i cytaty na dzień dobry na romantyczny nastrój Tak jasny jak słońce świeci, Tak jasny, jak widzę twoją twarz, Tak jasny, jak myślę o tobie, Jak jesteś moją zbawczą łaską, Dzisiaj wcześnie przyszła mi do głowy myśl,na dzień dobry ślę Ci całus słodki a najlepiej dwa aby w nocy jeszcze trwał Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.. Nie rańże, o Pani, wiernego kochanka, który, Twym Imieniem, dzień wita u ranka.. Bo moje z Twoim jest dawno związane ,Dec 10, 2020Sep 2, 2020Jun 10, 2021Życzę ci by dzisiejszy dzień był dla Ciebie spełnieniem piękna dobra i radości!. Dobrego dnia, mocy szczęścia i kolorów, .. Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.. Krówka, piesek i baranek, tygrys i hipopotamek, myszki, liski oraz bobry, wszyscy mówią Ci "Dzień dobry"Na dobranoc, na rozstanie, kiedy nocka w progu stanie, na usteczkach twych Kochanie..

mówi "dzień dobry", jak rano wstaje.

Oby wszystko Ci się udawało, Od samego rana, aż po kres dnia.. I nawet nie wiesz, że ktoś o tej porze.. a do tego garść czułości.. A wiosna niechaj sobą świat ustroi ślicznie,.. Dzień dobry , dziękuję , proszę Dzień dobry bo jesteś tu jesteś spełnieniem mego snu Dziękuję że ty to ty i tylko ty spełniasz kochanie moje.Dzień dobry i życzę pięknego dnia.. - Wayne Gretzky,Nov 17, 2020Feb 20, 2021Wierszyki na dzień dobry dla niej i dla niego Kawa, kawusia - najlepsza na świecie, pomaga mężczyźnie - pomaga kobiecie.. Dobranoc Kochanie .. - Janusz Korczak "Pudłujesz 100% strzałów, jeśli w ogóle ich nie wykonujesz.". Dotykam Twoje dłonie.. Witam Kochanie!. Dzień bez słońca jest niczym, a noc bez księżyca jest lepsza.. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!. a ja Ci mówię dzień dobry złotko, ściskam gorąco, całuje słodko!. Przy blasku księżyca, przy nocnej ciszy.. światu radość dziś rozdawaj!. Wstawaj na śniadanie!Ciesz się nim i dostrzeż jego piękno.. Wstajesz raniutko taka rozbita, a po wypiciu?. Niech uśmiech radosny na Twej buzi gości, niech Tobie ten dzień przyniesie wiele przyjemności "Wspaniałego - Magicznego Dnia, który Radość i Szczęście Tobie Da.".

Dzień dobry moje życie i moja miłość.

Ani kwiaty ani słowa nie wyrażą tej wdzięczności, którą tylko serce chowa pełne wiary,życzliwości.Dużo słonka i radości!. Przytulić Cię pragnę i pieścić I w środku mego serca umieścić.. Gdy otworzysz oczka Swe Mocno w myślach przytul mnie!. Całuję usta cudowne, Dalsze czynności.. są ryzykowne.. Kocham Cię.. myśli o Tobie, bo spać nie może.wszyscy mówią Ci dzień dobry.. Dzień dobry, ma droga, mówię pieszczotliwie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt