Piramida numerologiczna punkty zwrotne

Pobierz

że II PZ wynosiło by 6/24 natomiast z innego opracowania otrzymałam II PZ jako 14 +19 = 33/6 a więc drugi punkt zwrotny będzie trwał od 31 do 39 roku życia.. Mamy wyliczone 4 punkty zwrotne, czas na cykle.Piramida numerologiczna Modyfikatory Esencje i tranzyty Numerologia partnerska Imiennik numerologiczny Przykładowe analizy.. Według numerologii liczby, które nas otaczają, mają wpływ na naszą osobowość, sposób postępowania w danej sytuacji, a nawet na przyszłe zdarzenia.. Oznacza Drogę Życia, mówi o tym jacy jesteśmy na co dzień.. Nie twierdzę, ze to jest zły system, ja go po prostu nie znam i używam klasycznego.. II punkt zwrotny(spełnienie) = 2.. Strona 1 z 2 [ Posty: 11 ] 1, 2 Następna strona.. Może się skuszę na sprawdzenie, wole jednak w prywatnej wiadomości.. Kwadrat numerologiczny czyli Strzały siły i słabości Przez goshaa, Sierpień 5, 2014.. Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.3/ PIRAMIDA NUMEROLOGICZNA - OBLICZANIE Aby datę zinterpretować, należy w piramidce numerologicznej wpisać odpowiednio dzień, miesiąc i rok.. W piramidce numerologicznej, w przeciwieństwie do pierwowzoru piramidki wg Nataszy Czarmińskiej, moim zdaniem: należy obliczać podstawowe 4 wyzwania analogicznie jak 4 punkty zwrotne (oczywiście .Tutaj można zamieszczać nowe prośby o pomoc w różnych numerologicznych interpretacjach..

Punkty zwrotne - spełnienia H REKUS Punkt Zwrotny 1.

cyklów zycia, tego co mam d.Numerologia to bardzo ciekawa sprawa.. Kluczowe liczby portretu numerologicznego Droga życia.. Pani Danusia oprocz klasycznego liczenia PZ-ow, znanego z ksiazek numerologicznych, oblicza tzw. przesuniecie, ktore bardziej indywidualizuje PZ-ty i wyznacza przedzial najintensywniejszego oddzialywania danego PZ-a oraz najwiekszego prawdopodobienstwa nastapienia .w piramidzie nie jest to punkt zwrotny dosłownie, jest to wibracja nadświadomości, obejmująca całe zycie człowieka Post został pochwalony 0 razy Ostatnio zmieniony przez Maryna dnia Czw 9:41, 18 Wrz 2014, w całości zmieniany 1 razCztery PUNKTY ZWROTNE, którym podlega nasza droga życia, są jakby czterema porami roku określającymi swym kolorytem Cykle i Drogę Życia.. Cykle Życia modyfikują wpływ liczby Drogi Życia, która nimi rządzi.Trzeci punkt zwrotny określa kolejne 9 lat i liczymy go dodając do siebie liczbę Pierwszego i Drugiego Punktu zwrotnego, czyli 6 + 7 = 13/4..

Spełnienia to inaczej: punkty zwrotne, białe szczyty lub dekoracje.

Wybrana data :1-10-1966 Numerologiczna: 24/6/ - 6 I cykl = 1 - formujący II cykl = 1 - produktywny III cykl = 4 - żniwny I punkt zwrotny(spełnienie) = 2Jest przynajmniej kilka systemów numerologicznych.. Najważniejsze w naszym życiu są te liczby, które składają się na datę urodzenia lub które można obliczyć na tej podstawie.Numerologia » Punkty zwrotne » PROGRAM DO OBLICZANIA PIRAMIDY ŻYCIA: .. Dla wszystkich, ktorzy sie o to pytali, a nie byli na warsztatach Czarodziejki.. Cykle Życia dzielą życie na trzy części.. Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.. III PZ = I PZ - 5/14 + II PZ - 6/24 .Numerologia to dziedzina, która zajmuje się znaczeniem liczb w ludzkim życiu.. II cykl = 3 - produktywny.. Różne można spotkać nazwy tych cykli.. III punkt zwrotny(spełnienie) = 4.. W liczbach charakteryzujących Punkty Zwrotne zawierają się informacje dotyczące lekcji do nauczenia się i rodzaju przeobrażeń, jakie mogą się dokonać w każdym z tych czterech okresów.drugi punkt zwrotny; trzeci punkt zwrotny; czwarty punkt zwrotny; Cykle życia: formujący; produktywny; żniwny; Przedstawimy w formie m.in.: piramidy numerologicznej; kwadratu numerologicznego; Powiązane artykuły..

Ja używam klasycznego ale jest też tak zwana piramida liczącą punkty zwrotne w życiu.

W niezwykle precyzyjny i trafny sposób określa nasze cechy charakteru, osobowości oraz sytuacje życiowe jakich doświadczamy w naszym Życiu.Witam, moja data urodzin to 8.9.1989 (44) czy mogłabym poprosić kogoś o nakreślenie portretu numerologicznego z inf. dot.. IV punkt zwrotny(spełnienie) = 7 I wyzwanie (czarny szczyt) = 5Ze względu, że wiele osób prosi o analizę swoich piramidek numerologicznych postanowiłam założyć nowy wątek na temat punktach zwrotnych, które w pewnym sensie mają charakter przepowiedni.. Czwarty punkt zwrotny to liczba miesiąca, czyli jak w poprzedniej dacie 1 + 1973 = 1 + 20 = 21/3.. Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.. Numerologia - wiedza tajemna ukryta w liczbach.Interpretacja piramidy numerologicznej.. II punkt zwrotny to dzień urodzenia dodany do roku urodzenia.. Punkty zwrotne; Lekcje karmiczne;uprzejmie proszę o interpretację piramidy numerologicznej Data urodzenia :18-10-1992 Numerologiczna: 31/4/ - 4 I cykl = 1 - formujący II cykl = 9 - produktywny III cykl = 3 - żniwny I punkt zwrotny(spełnienie) = 1 II punkt zwrotny(spełnienie) = 3 III punkt zwrotny(spełnienie) = 4 IV punkt zwrotny(spełnienie) = 4 I wyzwanie (czarny .szark.info - numerologia - piramida życia - piramida numerologiczna Description: Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji..

Imię i Nazwisko też kryje w sobie moc - sprawdź jaką.Następnie musimy obliczyć cztery punkty zwrotne.

I punkt zwrotny to miesiąc urodzenia dodany do dnia urodzenia.. Numerologiczne piątki cechuje aktywność i żywiołowość, jakiej nie doświadczymy w przypadku innych liczb .Wg numerologii te przypisane nam etykiety emitują wibracje, które określają naszą osobowość, charakter i odróżniają nas od innych.. Na portret numerologiczny składają się: tzw. liczby kluczowe z główną liczbą zwaną drogą życia piramida numerologiczna z cyklami kluczowymi, punktami zwrotnymi i wyzwaniamiPiramida życia - piramida numerologiczna .. masz sporo liczb karmicznych w swojej piramidzie , to jest liczba pracy 4/13-praca cierpliwa i metodyczna i nie liczenie na kogoś daje jakis sukces , ale jak go juz masz to znowu cos jakieś dziury , zawalenie i znowu zmiana .3) Punkty Zwrotne - Cztery PUNKTY ZWROTNE, którym podlega nasza droga życia, są jakby czterema porami roku określającymi swym kolorytem Cykle i Drogę Życia.Imię i Nazwisko też kryje w sobie moc - sprawdź jaką.piramida numerologiczna kalkulator punkty zwrotne.pdf.. Nie wiem jaki to twór, ale pewnie powstają nowe systemy, które zaczynają podbijać świat.. piramidy numerologiczne wygladaja nastepujaco: Druga osoba: 3-8-1988 Droga życia: 1. z podliczby 37/10/1 I cykl = 8 - formujący.. Została obliczona na stronie w internecie.. III cykl = 8 - żniwny I punkt zwrotny(spełnienie) = 2.. Punkty zwrotne określają charakter przyszłych wydarzeń i przygotowują nas do pracy w odpowiednim kierunku.Byłabym wdzięczna za interpretację piramidy numerologicznej, bo nie wszystkie wyniki są dla mnie jasne.. Każda część stanowi kolejny jego etap i wyznacza kierunek rozwoju jednostki.. Wyszło tak: Wybrana data :19-9-1993 Numerologiczna: 41/5/ - 5 I cykl = 9 - formujący II cykl = 1 - produktywny III cykl = 4 - żniwny I punkt zwrotny(spełnienie) = 1 II punkt zwrotny .W momencie naszego urodzenia uruchamia się specyficzny, indywidualny rytm naszego życia wyznaczany Cyklami Życia i Punktami Zwrotnymi.. Zdecydowana większość ludzi żyje w 9-cio letnim cyklu lat numerologicznych, zgodnie z cyklami solarnymi, które trwają właśnie 9 lat.. 17 .piramidę numerologiczną kwadrat numerologiczny wpływy punktów zwrotnych na osi czasu lata pustki interpretacje słowne.Urodzeniową Analizę Numerologiczną tzw. "Diame nt Życia", czyli szczegółowy przekrój i charakterystykę praktycznie całego życia na wszystkich jego etapach podzielonego na tzw. Cykle Życia, Punkty Zwrotne oraz Wyzwania Wszystkie materiały obejmują ok.Numerologia to dziedzina wiedzy ściśle powiązana z matematyką, filozofią, psychologią i fizyką kwantową.. Kiedyś przeczytałem tylko jedną książkę na ten temat.. Jest najważniejszą liczbą w karcie.. Nie wiem jak z liczb można kogoś poznać ale jeżeli się tym zajmujesz to szacun Lesza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt