Wykonaj w zeszycie ilustracje do dzialania 12+3+2

Pobierz

Edukacja matematyczna.. Choinka jest ozdobiona różnokolorowymi bombkami, długimi łańcuchami, świecidełkami.. Ułóż i napisz treść zadania do działania 40:5=.Rozwiąż zadanie.. Czwartek 17.12.2020 r. 1.Przeczytaj informacje z podręcznika - str.51.. Zamieszkanie i bycie mężem dla pani Twardowskiej - nie wykonał 4 0 The Sherry Life564372 odpowiedział(a) 08.05.2020 o 13:23: Dzk .ZADANIA DO WYKONANIA W TERMINIE 09.11.2020r.. Z edukacji matematycznej wykonaj ćwiczenia na str.78.. 4.Wyszukaj w Internecie: - ilustrację gniazd i wtyków na karcie dźwiękowej (naucz się do czego każdy służy) - ilustrację interfejsu do komputera ISA i PCIA teraz wykonaj w zeszycie zadanie 2 ze strony 60 w podręczniku.. Narysuj w dowolnym czasie jak pomagasz rodzicom porządkować ogród.Bunny_Kou2.. Zapisz nazwy miejsc z obrazka.. Wykonaj działania.. Przepisz działania do zeszytu i wykonaj do nich ilustracje.. Pod ilustracją napisz kilka zdań.. SUBJECT ( TEMAT ) : MY BODY AND FACE - NAZWY CZĘCI CIAŁA.. Otwórz podręcznik str. 32 i 33.. Nabierz wodę do strzykawki.. 1 i 4 zrób online, 2 i 3 - w zeszycie.. Rozwiąż zadania 1,2,3,4,5,6 w zeszycie ćwiczeń na stronie 43.. Środa 3.06.2020Zapisz w zeszycie i dokończ zdanie: Szukam rady, jak pozbyć się .. •Do którego wersu odnosi się ilustracja obok tekstu?. Zadanie 4 wykonaj ustnie.. Bo gdy w sercu kwitną róże, droga wcale się .Zapisz w zeszycie definicję z pierwszej strony filmu..

Wykonaj w zeszycie ilustracje do dzialania 12 + 3 + 2 , Oblicz, ile to jest.

Mówiono mu: "Idźże prosto, nie unikaj dróg i mostów!. 27.04.2020 Edukacja matematyczn a IIa Dodajemy i odejmuje w zakresie 100 Cel:-rozwiązuje zadania tekstowe w zakresie 100-liczy z pamięci dziesiątkami-dodaje i odejmuje za pomocą .Za pomocą szpilki wykonaj otwory w piłeczce - równomiernie na całej jej powierzchni.. Rozwiąż zadania 1,2,3,4/62 (Kacper 1 i 2 ) i prześlij w poniedziałek; Dla chętnych zad 9/63; W środę wykonaj zadania 5,6,7 i 8/62 (Kacper 5 i 6) i prześlij do mnie w środę; Dla chętnych zad.. MONDAY ( PONIEDZIAŁEK 09.11.2020r. ). Zajęcia rozwijające: lekcja programowania - wykonaj zadania w ćwiczeniach (linia) str. 78-79 Powodzenia I to na dzisiaj wszystko .Zadania wykonuj samodzielnie, później sprawdź ich poprawność.. Pytania i odpowiedzi .. W 1 zdaniu-green/desk W 2-There are W 3-on/under W zeszycie ćwiczeń w 1 przeczytaj zdania, dorysuj brakujące elementy, uzupełnij zdania.. Przepisz działania do zeszytu i wykonaj obliczenia.. Więc ma być krótkie bo to dla mojej młodszej siostry chodzi do 3 klasy więc prosze o tąką nie skąplikowaną treśc dla niej i pani xD.. Edukacja matematyczna: Otwórz ćwiczenia z matematyki na stronie 16 i wykonaj zadania 1, 2, 3.. Wpisz w okienka brakujace liczby.. 7 - 6 = 7 - 3 = 7 - 2 = 7 - 5 =Zeszyt ćwiczeń cz. 1 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl..

Narysuj w zeszycie jajko z modelem głoskowym.

Lecz osiołek z drogi zboczył, piął się wciąż po stromym zboczu.. Stoi na stojaku i jest bardzo duża, sięga do sufitu.. + 10 Wymyšl podobne dziatania i zapisz je.. Edukacja matematycznaUłóż w zeszycie z języka polskiego zdania z wyrazami trzmiel, sprzątać, krzew, chrząszcz.. W tej ogromnej starożytnej budowli dawniej odbywały się między innymi walki gladiatorów.. Lekcja.. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.2.Wyszukaj w Internecie i wyjaśnij w zeszycie pojęcie: syntezator Wavetable.. Proszę przeczytać tekst z podręcznika na temat budowy i funkcjonowania łodygi oraz wykonać zadania w zeszycie ćwiczeń przeznaczone do tego .Ułóż i zapisz w zeszycie trzy zdania w których znajdzie się jak najwiecej wyrazów z żaby - do sprawdzenia.. Proces Fotosyntezy dwutlenek węgla + woda ( światło) = pokarm + tlen -----Str. 31 - w zeszycie wykonaj ćw.. Jeśli wody w strzykawce nie wystarczy, odłącz ją od igły, nabierz do niej ponownie wodę, połącz z igłą i .2.. Pisz w zeszycie ładnie i starannie, masz teraz na to więcej czasuWykonaj ilustracji i zapisz działanie., Zapisz w zeszycie: Po polach biegają dwa koty i jeden królik., Zapisz w zeszycie 7 wyrazów z literką P , Oblicz.. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100.. 1 zrób ustnie.. Wykonaj zadania 1, 2 oraz 3 na stronie 57 w zeszycie .Wykonaj w zeszycie ćwiczeń ćwiczenie 3 i 4 str.12..

Wykonaj zadanie 1 na stronie 18 w zeszycie ćwiczeń.

Zrób wyraźne zdjęcie swojej pracy i prześlij na maila do 8.06.. Wykonaj w Ćw.. Napełnij piłeczkę wodą ze strzykawki.. Zadanie 1 pod tekstem wykonaj w zeszycie-na podstawie tekstu opisz wiosenny poranek 4-5 zdań.. Musisz szybko iść do celu, by się cieszyć i weselić.".. DalejObejrzyj ilustracje na str. 41 w podręczniku, opowiedz co dzieje się wiosną w ogrodzie, nazwij jakie prace są wykonywane.. Zadanie 2 i 4 wykonaj w zeszycieKąpiel w wodzie święconej - wykonał 5.. Ćwiczenie str. 66.. Pomaluj model - niebieski spółgłoski, czerwony samogłoski.. HE - ON .nastąpiły w przyrodzie wczesną wiosną - podręcznik str.46.. Wybierz odpowiedzi a lub b zgodnie z ilustracją.. wykonaj w zeszycie zadanie 6. ze strony 107. w podręczniku.. Spróbuj znaleźć i wskazać wymienione w zadaniu rzeczy.. Do centrum miasta przyjechaliśmy metrem - wprost pod Koloseum.. 14+1= 15-6= 11+2= 4+10= 12-8= 5+4= 15-7= 10+4=, pokoloruj na niebiesko spółgłoski a na czerwono samogłoski- wiosna, karuzela, falbanka, piórnik .Opisz w zeszycie przedstawioną.. 1 Zadanie.. s. 76, 77 samodzielnie!. Staraj się wykonywać przykłady samodzielnie i sprawdzać z podanymi odpowiedziami.Wytnij domino geometryczne (lub poproś kogoś o pomoc) znajdujące się w zeszycie ćwiczeń (w środku książki - elementy do wycięcia) i zagraj z domownikami..

Wykonaj zadanie 2 na stronie 18 w zeszycie ćwiczeń.

3.Narysuj w zeszycie schemat karty dźwiękowej i naucz się wyjaśniać jej poszczególne elementy.. : ) Proszę o przesłanie na e-mail zadań: Klasa 1- zad 1/39 (ćwiczenia) Klasa 2- rysunek z przyimkami miejsca: in, on, under ( możesz je wykonać w Paincie)Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. 2, 3, 4 i 5 rozwiązania zapisz w zeszycie 3.. W zeszłym tygodniu byliśmy z rodzicami w Rzymie, gdzie zwiedzaliśmy największe zabytki tego miasta.. Z edukacji polonistycznej wykonaj ćw.. 3.Szedł osiołek ścieżką krętą do miasta na wielkie święto.. Jest rozłożysta, ale zgrabna i bardzo kolorowa.. Przypominam - codziennie czytasz książkę "Przygody Tomka Sawyera".. Podziel wyrazy : jama, olej, jajko na sylaby i głoski.. Rozwiązania zadań.. Będzie to przygotowanie do działań na ułamkach dziesiętnych.. Strona 73.. Zadanie 1 str. 82 (wykonane podczas zajęć online) Do wykonania zadania będzie potrzebne domino geometryczne wycięte z zeszytu ćwiczeń.Piątek 5.06.20.. Zeszyty lektur będą oceniane w drugiej połowie stycznia.. Zadania do wykonania w dniu 21 kwietnia Język polski - Książka s. 75- 77.. 2. Przyjrzyj się ilustracji w zadaniu 2 na stronie 61.. Śmiał się, śpiewał: "W tym przyjemność, że święto jest wciąż przede mną.. Wykonaj zadania 1,2,3 w zeszycie ćwiczeń, na stronie 71. karta pracy do pobrania .. Projekt i wykonanie: Software Mansion .3 Wykonaj polecenia na podstawie relacji Kuby oraz fragmentu planu Rzymu.. 23Zadania do wykonania 1.. Otwórz zeszyt ćwiczeń: - str.35 i wykonaj ćw.1 - srt.36 i wykonaj ćw.4,5 3.. Zapoznaj się z nową literą J, j. Poćwicz pisownie tych liter w zeszycie.. Edukacja komputerowa - wykonaj w MS Paint kartkę świąteczną, korzystając z poznanych narzędzi - do sprawdzenia 3.. Przebij powierzchnię piłeczki igłą i wsuń ją dość głęboko.. 12/63 (29 październik - czwartek)Wykonaj proszę podane poniżej numery ćwiczeń w zeszycie przedmiotowym (działania wykonaj sposobem pisemnym).. Edukacja matematyczna.. Edukacja plastyczna: Porządki w ogrodzie.. Zapisz notatkę w zeszycie: Temat: Odżywianie samożywne.. Podręcznik (częś ć 2) str. 82 .. Przeczytaj tekst w podręczniku na str.55, przyjrzyj się ilustracji 3.. (to nie dla mnie i wziełam szkołe podstawową bo to dla mojej siostry ja gimnazjum)wskaż wyrazy pasujące do ilustracji.. Skorzystaj ze słowniczka znajdującego się na stronie 105 w zeszycie ćwiczeń.. Wyniki przedstaw w najprostszej postaci.. Przeczytaj głośno baśń pt. "Kto silniejszy" i odpowiedz na pytania zapisane na zielono.5..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt