Obejrzyj zdjęcie i opisz rodzinę wykorzystaj podane wyrażenia

Pobierz

Das ist eine Odpowiedź na zadanie z #trends 2.. Rejestracja.. Chemia - szkoła podstawowa.. Społeczność rodziców Kodeks Honorowy Wytyczne dla społeczności Brainly Insights .. Napisz historyję (nie za długa nie za krórka, mysle ze tak 7-15 zdań) czasie przeszłym wykorzystując podane wyrazenia: -zrobić wycieczkę językową do Anglii - być bardzo pilnym - chodzić.Obejrzyj zdjęcie i opisz je ustnie.. Canada a) cricket b) ice hockey c) football d) hockey Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uwaga!. Niektóre sporty pasują do więcej niż jednego kraju.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Die Mutter mag Basketball / Tennis.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opisz dokładnie położenie swojego domu.. Question from @Aneta19813 - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Obejrzyj rysunek i odpowiedz na pytania z nimi zwiazane .w odpowiedzi uzyj wyrazow z ch dorysuj jeszcze jeden element w ktorego nazwie jest ch Answer.UCZEŃ POTRAFI ZBUDOWAĆ ZDANIE TWIERDZĄCE I PRZECZĄCE W CZASIE PRZESZŁYM.. wykorzystaj podane słownictwo 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama .. Skąd się bierze?. wykorzystaj podane słownictwo .. 21.03.2014 Język niemiecki Gimnazjum rozwiązane Obejrzyj zdjęcie i je opisz.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Uwaga!. Er Odpowiedź na zadanie z Meine Welttour 1..

Wykorzystaj przy tym podane informacje.

Reforma 2019 Przykładowe rozwiązanie zadania:Patrick ist jung und klein.. Obejrzyj film ponownie i zdecyduj, czy poniższe zdania są prawdziwe (P) czy fałszywe (F .Popatrz na ilustrscje i opisz ludzi i przedmioty ,wykorzystaj podane wyrazy.. Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia.Opisz swoja twarz ,wykorzystujac zgromadzone słownictwo w opisie wykorzystaj poniższe wyrazenia przyimkowe -nad czołem - na nosie -wokół twarzy -za uszami.. W opisie wykorzystaj poniższe wyrażenia przyimkowe NAD CZOŁEM, NA NOSIE, ZA USZAMI, WOKÓŁ TWARZY.. Obejrzyj film i połącz sporty z krajami, w których są popularne.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji:Ułóż pytania do podanych zdań.. Język angielski: Topic: Ulubiony sport i niezbędne wyposażenie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g= 30g.. Podaj symbole tych pierwiastków: rtęć, siarka, azot, złoto, wodór, cynk, chlor, fosfor, glin.. Obejrzyj i przeczytaj photo story 2 jeszcze raz.. Pierwsze litery wyrazów .. Uzupełnij poniższe wyrażenia odpowiednimi zapisami chemicznymi, podanymi niżej: O 2, 2 O, 2 O 2, N 2, 2 N, 2 N 2, CO - Pytania i odpowiedzi - Chemia..

Wykorzystaj podane .Opisz dokładnie położenie swojego domu.

Dlaczego?. Question from @Beata12345678902 - Szkoła podstawowa - Polski.. Przeczytaj tekst i wypisz w tabelce czasowniki regularne i nieregularne.. Logowanie.. - naucz się zwrotów i wyrażeń związanych ze sportem, które znajdziesz w podręczniku na .- przeczytaj z podręcznika temat "Świadectwo wiary mojej rodziny", a następnie zapisz w zeszycie przykłady, w jaki sposób twoja rodzina może dać świadectwo wiary innym ludziom (zdjęcie prześlij na adres do dnia 29 kwietnia - praca do oceny).. 5.Pomóż rozwiązać zadania domowe.. Po gimnazjumBrainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Społeczność rodziców Kodeks Honorowy .Obejrzyj zdjęcie i je opisz.Wykorzystaj podane słownictwo.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Jun 16, 2022napisz opowiadanie wykorzystaj obrazki i czasowniki podane w ramce.. Ułóż podane w ramce wyrazy we wskazanej kolejności, kierując się opisem formy gramatycznej.. Nowe; Ostatnio rozwiązane; Nierozwiązane; Popularne; Deidre<3 Historia Porównaj faszyzm, nazizm, komunizm STAWIAM PIWO ZA POMOC 16.06.2022 o 13:34 rozwiązań: 0; Visoji Matematyka Chodzę do klasy 6, help me!.

Podziel podane pierwiastki na metale i niemetale.

16.06.2022 o 12:27 rozwiązań: 4; stara_donica Biologia Opisz doświadczenia: Oddychanie tlenowe i beztlenowe 14.06.2022 o 18:49 rozwiązań: 0Ile kosztuje?. Przyimki : przy ulicy,…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Odpowiedzi prześlij na adres: do 21 kwietnia (wtorek).. Zanotuj i odpowiedz, co lubi Alicja, a czego nie lubi.. 11.04.2022 o 15:10 rozwiązań: 2.. Beata12345678902 @Beata12345678902.Język Polski Opracuj ręcznie w formie rozprawki jeden z poniższych tematów.. Question from @yugioh - Gimnazjum - Język rosyjskiKlasa 1 a Edukacja polonistyczna:- weź udział w lekcji online;- wykonaj zadania w zeszycie do kaligrafii na str. 64;- zapisz w zeszycie wyraz szafa i Szymon z podziałem na sylaby i głoski (sza-fa, sz-a f-a), oznacz kolorem samogłoski i spółgłoski, zrób rysunek i napisz po linii dwuznak sz i Sz,.Edukacja matematyczna:- wykonaj zadania: 4 i 5 w ćwiczeniach na str. 36, zrób .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Ułóż wypowiedź, w której namawiesz kolegę np. do przeczytania książki, pujścia do kina lub zaorganizowania klasowych mikołajek itp. Wykorzystaj podane wyrażenia.. Question from @Kochamlekcje - Szkoła podstawowa - Polski4 wpisz podane wyrazenia w odpowiednich miejscach w tabeli..

Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o obejrzyj zdjęcie i je opisz.

Przykładowo:Das ist Familie Lipke.. Jak da sie zrobic to w paru zdaniach :) poniżej.. Spróbuj podać z pamięci II formę czasowników z ćwiczenia 2/72.. Nie musisz niczego drukować; odpowiedzi możesz zapisać w zeszycie, zrobić zdjęcie i przesłać.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Uzupełnij .1.. ROZGRZEWKA: Zadanie 1 strona 72 w podręczniku.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Obejrzyj historyjkę obrazkową i ją opowiedz .Wykorzystaj podane słownictwo.. Książki Q&A Premium Sklep..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt