Test z lektury opowieść wigilijna pytania otwarte

Pobierz

CZĘŚĆ I.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Przekonaj się sam!. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Opowieść wigilijna - test z lektury.. Jest to jedna z lektur obowiązkowych w klasach 7-8.. - Among Us.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Po drugie - w wigilijnym czasie jest coś magicznego.. Czy Romeo miał rodzeństwo?. Ile lat miała Julia ?. Rozwiąż test!Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Warto więc przypomnieć sobie jej najważniejsze treści.. Po pierwsze - w wigilijną noc mijała właśnie siódma rocznica śmierci Marleya.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z. .. Test z lektury "Opowieść wigilijna" .Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 1 Test Średniowiecze 5 Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1 Test Kordian - Juliusz Słowacki 3 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 2 Test Kresy Adama Mickiewicza Test ˝Wesele˝ Stanisława Wyspiańskiego jako dramat symboliczny Test Język reklamyLew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Rozwiąż test!. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. To nie ulegało wątpliwości.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. 250'000TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Dział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. zwaliłam na 5 pytaniu.. 69Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Materiały powiązane z testem: Test: Krzyżacy Henryka Sienkiewicza - dla klasy I gimnazjumKto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Powodzenia!. Poniżej znajduje się test z Opowieści wigilijnej, Charlesa Dickensa.. O co pokłóciły się rody Montecchich i Capulettich ?. Jak dobrze znasz podział.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPodajcie obrazek ducha minionych świąt bożego narodzenia z lektury pt. " Opowieść Wigilijna" ?.

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Czy te sytuacje Cię denerwują?. Przetestuj swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. 2.Kim był główny bohater?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaOpowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 12 pytań.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyTest ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Jakie motywy .Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jakie rozwiązanie znalazł zakonnik Laurenty, by nie dopuścić do ślubu Julii i Parysa ?. autor: Olguska2 popularnosc: 1043 zdawalność: 50.53 % kategoria: Język polskiProszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej..

"Opowieść wigilijna" test.

Udostępnij.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Wanisz 3 lata temu.. Znaleźć szczęście na święta.. Skomentuj.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Z dwóch powodów.. 2009-12-14 15:46:08Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Pytania do lektury Romeo i Julia.. W kim kochał się Romeo przed poznaniem Julii ?. 3.Z kim mieszkał?. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Zwłaszcza naLektura 7-8 - Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. 2010-12-27 18:33:04 jakie będa pytania na lekturze " opowieść wigilijna " ?. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Noch mal spielen.. Test składa się z 15 pytań.. To wieczór pełen miłości, dzielenia się wszystkim, co mamy.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. POWODZENIA.. Marceloli 4 lata temu.. Poproszony o wigilijny datek naPytania.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?.

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

natkanatanati.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Nie było łatwe.Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt