Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych

Pobierz

Rozporzadzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r.Nazwa i adres jednostki sprawozdawczej Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego .. Formularz NOP - inne niż BCG.. E-zdrowie.. Druk sprawozdania o opornych za rok 2018.. Kontrakty i rozliczenia z NFZ.Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych Nazwa i adres jednostki sprawozdawczej: Kwartale sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek .. : (41) 345-46-23 Kod identyfikacyjny składającego sprawozdanie: Numer identyfikacyjny - REGON .Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych Author: Zakład Epidemiologii NIZP-PZH Last modified by: Agnieszka Gołębiewska Created Date: 12/13/2012 5:11:00 PM Company: NIZP-PZH Other titles: Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych2) Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019, poz. 1239, z późn.. Programu Szczepień Ochronnych na rok 2019.. Zarządzanie placówką/gabinetem.. z 2018 r., poz. 753)Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych Author: Joanna Kujawa Last modified by: BCIESLIK Created Date: 12/6/2016 12:56:00 PM Other titles: Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnychUstawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi - tekst jednolity WZORY WYBRANYCH FORMULARZY ZGŁOSZEŃ OBOWIĄZUJĄCYCH W 2018 r DRUKI SPRAWOZDAŃ KWARTALNYCH ZE SZCZEPIEŃSprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych Author: SZJ Last modified by: Twoja nazwa użytkownika Created Date: 10/3/2011 8:56:00 AM Other titles: Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnychSprawozdanie z ruchu kart uodpornienia pdf..

7 ...Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień - Serwis ZOZ.

x. Aktualności prawne.. Title (Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek) Author: psse200801 Created Date: 10/6/2011 2:10:09 PMKwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia Kwartalne _sprawozdanie _z _obowiązkowych _szczepień _ochronnych _wg _informacji _zawartych _w _kartach _uodpornienia.pdf 0.04MB Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych .Title: Microsoft Word - Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych.doc Author: rafals Created Date: 7/7/2014 10:05:04 AMKwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych Author: Zakład Epidemiologii NIZP-PZH Last modified by: Agnieszka Gołębiewska Created Date: 5/4/2020 5:52:00 AM Company: NIZP-PZH Other titles: Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnychSprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych Author: EPN Last modified by: EPN Created Date: 9/28/2012 6:44:00 AM Company: PSSE Siedlce Other titles: Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnychKwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego sprawozdanie: DOC: Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek: DOC: Stan magazynowy szczepionek: DOC Programu Szczepień Ochronnych na rok ..

z 2018 r., poz. 753)Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych.

REGON Sprawozdanie należy przekazać w terminie.. Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych, którego wzór jest określony w załączniku nr 5 do rozporządzenia, jest sporządzane i przekazywane przez osoby przeprowadzające obowiązkowe szczepienia ochronne państwowemu powiatowemu inspektorowi sanitarnemu, w terminie 15 dni po zakończeniuSprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych.. Nazwa szczepionki Jednostka miary Zamówienie roczne Zamówienie kwartalne Ilość zużytej szczepionkiMateriały MZ-54 roczne sprawozdanie ze szczepień ochronnych za rok 2020 wersja Word MZ-54 _2021.doc 0.28MB Pismo w sprawie zmiany rozporządzenia o NOP .pdf 0.08MB MZ-54 roczne sprawozdanie ze szczepień ochronnych za rok 2020 wersja PDF MZ-54 _2021.pdf 0.52MB Druk Sprawozdania karty 2021 druk _sprawozdania _karty _2021.doc 0.07MB Sprawozdanie kwartalne z przeprowadzonych .Sprawozdanie z przeprowadzonych obowi ązkowych szczepie ń ochronnych Nazwa i adres jednostki sprawozdawczej: zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych Kwartale sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji przez składającego sprawozdanie§ 14. zmiany z Dz.U..

Adresat: Kod identyfikacyjny składającego sprawozdanie.

Liczba osób uchylających się od obowiązku szczepień ochronnych, których imienny wykaz zm.) 3) Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r. w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych (Dz. U. z 2018 r., poz. 753 oraz z 2019 r. poz. 2118)Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych Nazwa i adres jednostki sprawozdawczej Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek za okres .. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r. w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych (tekst jedn.. 2019, poz. 2118: Formularz obowiązuje od dnia 1 .Nazwa i adres jednostki sprawozdawczej: Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego sprawozdanie za okresPliki do pobrania.. (212.45 KB) sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień (zużycie szczepionek) do edycji (89.00 KB) sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień (zużycie szczepionek) (361.62 KB) sprawozdanie półroczne z osób uchylających się od szczepień (43.00 KB) sprawozdanie roczne ze szczepień MZ 54 (163.19 KB)Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych.. Finanse i inwestycje.. Sprawozdanie należy przekazać w terminie 7Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych, którego wzór jest określony w załączniku nr 5 do rozporządzenia, jest sporządzane i przekazywane przez osoby przeprowadzające obowiązkowe szczepienia ochronne państwowemu powiatowemu inspektorowi sanitarnemu, w terminie 15 dni po zakończeniu kwartału, za .WZÓR - SPRAWOZDANIE Z PRZEPROWADZONYCH OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH [4] Załącznik nr 5 WZÓR - SPRAWOZDANIE Z PRZEPROWADZONYCH OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH [5] [1] Załącznik nr 1 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 11 października 2019 r.Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych, którego wzór jest określony w załączniku nr 5 do rozporządzenia, jest sporządzane i przekazywane przez osoby przeprowadzające obowiązkowe szczepienia ochronne państwowemu powiatowemu inspektorowi sanitarnemu, w terminie 15 dni po zakończeniu kwartału, za .Raporty/Sprawozdania medyczne: Tytuł dokumentu: Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego sprawozdanie: Opis: Dz.U..

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r. w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych (tekst jedn.

Karta świadczeniodawcy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt