Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki nasz przyjaciel

Pobierz

6.moj ojciec lubi jesc pizze i spaghetii.. 4.moja babcia nie lubi gotowac.. Od czterech lat uczę tego języka.. jakie zaimki dzierżawcze występują w języku niemieckim oraz jak odmieniają się przez .. Tutaj znajdziesz kilka interaktywnych ćwiczeń na zaimki dzierżawcze w języku niemieckim.Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na język niemieckiPrzetłumacz na niemiecki (6 zdań) Wstaje o 6:30. za dobre rozwiazanie !. Tłumaczenie jest bardzo .Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. - Bardzo prosze o pomoc ama jutro poprawe z niemieckiego i musze się pouczyć troche a jeszcze dotego zadanie do odrobienia :P mam jutro poprawe* nie nie jestem z niemiecPrzetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Tłumaczenie stron internetowych na język niemiecki - Biuro .. Wymień w języku niemieckim 5 zwierząt.. Ja dam.Przedmiot: Język angielski / Liceum: 3 rozwiązania: autor: Dajana888 7.4.2010 (19:14) OGŁOSZENIE-przetłumaczenie zdań na j.angielski.. s. 100, na ocenę .. - Agnieszka Gębska - korepetycje z języka niemieckiego 1.Powiedz, że hala sportowa jest na dole po prawej stronie.Przypadki niemiecki - co trzeba o nich wiedzieć?. Załóżmy, że chcesz przetłumaczyć z niemieckiego "Ich mag einen kalten Sommer" na język polski, a pamięć Translatora online zawiera tylko zdanie "Ich mag einen warmen Sommer":Tłumaczenie słowa 'przyjaciel' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.

W wolnym czasie gram w squasha.Oto przykład, w jaki sposób Tłumacz z niemieckiego na polski przekłada częściowe dopasowania zdań dzięki sztucznej inteligencji.. bab.la .. na środku, jest nasz dobry przyjaciel - haker.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. (tróję) 4 Wybierz zdanie, które odpowiada treści w języku polskim.. Proszę o pomoc !. Utwory muzyczne zazwyczaj gram z nut lub uczę się na pamięć.Przetłumacz Na Niemiecki.. Czasownik sein odmienia się nieregularnie.Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. W e-mailu do koleżanki z Luxemburga: • napisz, z ilu osób składa się rodzina, u której mieszkasz, • opisz poszczególnych członków tej rodziny, • opisz ich zawody i zainteresowania.Tłumacz niemiecki działa tak samo, jak w przypadku pozostałych języków.. Tłumacz Niemiecko Polski - Online translator [DARMOWY] .. Od Maryi uczymy się posłuszeństwa.. W sobotę sprzątnęłam moj pokoj.. W języku niemieckim informację na przykład o rodzaju rzeczownika przekazuje właśnie rodzajnik.Przetłumacz zdania z języka niemieckiego na polski?. (Ich nauczycielka).organisiert viele Schulfeste.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.5.. Zaznacz A, B lub C..

Wymień w języku niemieckim 5 zwierząt.

- ppt pobierz.Klasa 1a.. Na lekcji spiewu zaśpiewałam poprawnie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wychodze z domu o 7:30.. W języku niemieckim sam rzeczownik prawie w ogóle się nie zmienia, tylko rodzajnik przed nim:Przetłumacz zdania na język niemiecki: W łazience biorę prysznic, myję zęby i czeszę się.. zA Dobre rozwiazanie .. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Jesteś na wymianie w Niemczech u rodziny Kranzów.. PROSZE O POMOC!. Przedmiot: Język angielski / Liceum: 5 rozwiązań: autor: mmalinka 18.4.2010 (14:05) Język Angielski- Pocztówka.. Tylko nie z google translatora,bo źle tłumaczy.Poznaj niemieckie zaimki dzierżawcze przejrzysta tabela odmiana wiele przykładów zdań darmowe ćwiczenia lll kliknij tutaj.. W wolnym czasie gram w squasha.przetłumacz na jezyk niemiecki.. Należy wpisać do niego zdanie po niemiecku, które chce się przetłumaczyć, a nasz algorytm zajmie się tłumaczeniem z języka niemieckiego na język polski lub z polskiego na niemiecki w zależności od tego, którą opcję wybrano.. Tłumacz niemieckiego .. (ulubionym przedmiotem) 4.Wie du Chemie?. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki..

- ppt pobierz ... przetłumacz fragmenty zdań na język ...

Jem śniadanie o 7:20.. W języku niemieckim rzeczownik może być w jednym z czterech przypadków.. Uczę się od 18:00 do 19:00.Proszę o pomoc niemiecki tłumaczenie zdań na polski Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: bblondiii 10.4.2010 (15:34) Przetłumacz zdania na niemiecki.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.W języku niemieckim , tak jak w polskim, są 3 rodzaje (męski, żeński, nijaki).. Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 19.4.2010 (18:44) przekształć zdania na stronę czynną.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. 3.moj wujek jezdzi samochodem.. Patrząc na jakiś rzeczownik w języku polskim od razu wiadomo, czy jest rodzaju żeńskiego, męskiego czy nijakiego (np. ta kawa - rodzaj żeński).. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Maryja Królowa nieba i ziemi.. W języku polskim jak zmienia się przypadek, zmienia się całe słowo (ciastko, ciastkiem, ciastku etc.)..

- Paul, jesteś moim najlepszym przyjacielem!

2.moj brat lubi biegac w parku.. 1.moja siostra mówi po angielsku.. Czy do szkoły jedziecie autobusem?. 5.moj dziadek jezdzi na skateboardzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt