Jak przenieść gre steam na inny dysk

Pobierz

Kliknij "listę rozwijaną".Nov 6, 2020Kliknij tytuł gry prawym przyciskiem myszy i wybierz "Właściwości.".. Metoda #2 - Ręczne przenoszenie pojedynczych gier Steam na inny dysk.. Jeśli dysk USB lub pendrive obsługuje standard USB 3.0, to podłącz go do niebieskiego portu USB w komputerze.. Lecz tutaj mam zainstalowane tylko dwie gry .. Zamyka Steama, wkleja pliki gry do odpowiedniego folderu.. Niestety jest jeden zgrzyt.Jak zgrać nasze gry na dysk, aby wszystko działało na każdej innej jednostce, laptopie, tablecie czy innym sprzęcie, gdzie chcemy pograć z zewnętrznego dysku.. Wybierz z listy rozwijanej lokalizację folderu biblioteki Steam, do którego chcesz przenieść instalację gry.Pobierz aplikację Steam Tool Library Manager bezpłatnie z oficjalnej strony.. Wybierz zakładkę "Pliki lokalne", a następnie "Przenieś folder instalacyjny.".. Tak jak w temacie chciałem przenieść zainstalowaną grę GTA V (PC) na inną partycję dysku, bez potrzeby reinstalacji całej gry (wiadomo, że swoje waży).. Podłączamy nasz dysk, w moim przypadku będzie to zewnętrzny SSD od Adaty a dokładnie model SE730 oraz SD700, jednak możemy to robić również na zewnętrznym HDD a nawet .7 days agoSteam Community: .. Nazwij go tak, jak będzie to dla ciebie wygodne (na przykład SteamApp lub SteamGames).. Wybierz "Pobrane", a następnie przejdź do "FOLDERY BIBLIOTEKI STEAM"..

Jak się okazało, przeniesienie steamapps zadziałało OK.

Robiłem tak z America's Army 3 i działało.Jul 24, 2020Otwórz Steam i kliknij ten sam lewy przycisk w lewym górnym rogu.. Źródło: mat.. Pojawi się okno, w którym umieszczamy znacznik "Utwórz kopie zapasowe programów".. Po ponownym uruchomieniu Steama gra powinna śmigać.. W menu kontekstowym wybierz "Kopia zapasowa i przywracanie".. Otóż obecny dysk, na którym instaluję gry ze Steam, Origin i Uplay (dysk talerzowy 2 TB, niesystemowy) - pomału się "kurczy", pomyślałem więc, że warto może kupić drugi dysk 3 albo 4 TB, skopiować na niego zawartość Steam, Origin i Uplay i nadać mu tę samą literę dysku, którą obecnie ma ww.. Działa multiplayer i mody, tak jak na starym kompie.. Wystarczy, że ktoś zainstaluje grę, gra zacznie się pobierać.. Następnie udaj się do folderu, w którym zainstalowana jest gra na Steam.Podobało sie ?. własnyJun 18, 2021Nov 6, 2020Pliki gry zainstalowanej przez Steam można kopiować i wkleić u kogoś innego.. To samo pytanie dotyczące Steam'a z grami.. Na potrzeby poradnika załóżmy, że chcemy przenieść grę Dark Souls, która znajduje się w folderze Steam na dysku D. Docelowo chcemy, aby znajdowała się w nowej bibliotece gier na dysku E.. Teraz możesz uruchomić narzędzie.Podłącz dysk USB lub pendrive do komputera, na którym zainstalowana jest gra, którą chcesz przenieść..

Witam, dzisiaj zaprezentuje jak pobrane aplikacje z sklepu w Windows 10 przenieść na inny dysk.

bo mam orange box zainstalowanego i czy nie usuną sie z niego gry.jescze takie pytanie jak bym przeinstalował steama to jak bym się zalogował na moje konto to by gry były nasteamie do .Aug 4, 2021Przeniosłem ok. 300GB gier na steam z jednego na drugi komputer po prostu kopiując folder "steamapps".. A może potrzebujesz zwolnić miejsce na partycji?W tym filmie dowiesz się jak krok po k.Aby przenieść grę na Steam do innej lokalizacji, znajdź ją na liście w swojej bibliotece, kliknij na jej nazwie prawym przyciskiem myszy, a z listy wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Pliki lokalne".. "Back Up Programs" na Steam Kliknij "Dalej".Jul 25, 2021cześć mam pewien problem/pytanie dotyczące steama.Czy jak mam steama zainstalowanego na dysku C: a tam mam mało miejsca i chciałbym przenieść steam z dysku C: na dysk E: to mi się usuną gry?. Da się w ogóle?. Mam może banalne pytanie - ale proszę odpowiedzcie.. Pomaga to zwolnić trochę miejsca na dysku/partycji C: obciążając tym samym inne dyski/partycje.. Oraz gdzie znajdują się save'y tej gry (chyba, że automatycznie są synchronizowane z SocialClubem Rcokstara)?. Najpierw musimy utworzyć na dysku docelowym (w tym wypadku "E") nowy folder biblioteki Steam.Apr 9, 2022Jeśli chcesz przenieść wszystkie swoje gry Steam lub zbiorczo przenieść niektóre z nich na inny dysk, wykonaj następujące czynności: Kliknij zakładkę "Steam" i wybierz "Ustawienia"..

Teraz na dysku, na którym chcesz przenieść gry, utwórz nowy folder, w którym będą przechowywane.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt