Sprawdzian z lektury kubuś puchatek

Pobierz

7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W jakim lesie mieszka Kubuś Puchatek i jego przyjaciele?. Kliknij, żeby przejść do testu.Język polski, Sprawdziany i testy Test kompetencji ucznia klasy II (na podstawie lektury "Kubuś Puchatek" Test kompetencji ucznia klasy II (na podstawie lektury pt. "Kubuś Puchatek") .. Kubuś Puchatek ma 4 razy więcej baloników niż Krzyś, a Prosiaczek o 15 więcej niż Krzyś.Kubusia Puchatka zna każdy, ale jak dobrze znasz książkę A.A.. Prosiaczek daje Osiołkowi balonik, a raczej to, co z niego zostało.. W Stumilowym Lesie; W jakim lesie?. Bohaterowie - Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Królik, Kłapouchy, Sowa Przemądrzała, Tygrysek, Mama Kangurzyca i Maleństwo - mają odmienne charaktery i różnie się zachowują, jednak każdy z nich to portret .. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Kubuś .Rozdział 1, w którym poznajemy się z Kubusiem Puchatkiem i pszczołami, i tu zaczyna się opowiadanie Kubuś Puchatek, uroczy miś i najbliższy przyjaciel Krzysia, mieszkał w małej drewnianej chatce w Stumilowym Lesie.. Pomyślał, że jeżeli słychać bzyczenie, to w pobliżu muszą być pszczoły.Kubus Puchatek Wiedza z lektury z ,,Kubusia Puchatka''.. Sprawdź, ile wiesz o Kubusiu Puchatku i mieszkańcach Stumilowego Lasu!Plik TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Kubuś Puchatek.doc na koncie użytkownika Joanna-joah71 • folder Inne sprawdziany • Data dodania: 27 sty 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Edukacja czytelnicza, Sprawdziany i testy Test sprawdzający znajomość lektury kl. II "Kubuś Puchatek" Otwórz PDF w nowym oknie..

Test z lektury "Kubuś Puchatek" A.

Uwaga!. Profesorowie dr Sarah E. Shea, dr Kevin Gordon oraz ich współpracownicy przeanalizowali bohaterów z Kubusia Puchatka i przypisali każdego z nich do konkretnego zaburzenia psychicznego.. Samodzielne wypisanie bohaterów lektury, stosowanie wielkiej litery w nazwach własnych.. Milne, który napisał tę książkę dla swojego syna, Christophera Robina i Ernesta H. Sheparda, który z miłością nadał kształt Puchatkowi i jego towarzyszom.Test z lektury Kubuś Puchatek napisanej przez Alana Alexandra Milne Zawiera 10 pytań.. Którego z bohaterów z Kubusia Puchatka przypominasz?. Test z lektury "Kubuś Puchatek" napisanej przez Alana Alexandra Milne.. Skomentuj.. Rozwiąż test i sprawdź!Od 1926 roku Kubuś Puchatek i jego przyjaciele - Prosiaczek, Sowa, Tygrysek i wiecznie smutny Kłapouchy - przetrwali jako niezapomniane dzieła A.A.. fatod 12 czerwca 2017 Nie cierpię Kubusia Puchatka, on jest ble!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Kubuś Puchatek.. Lalka - Bolesław Prus.. Jak dobrze pamiętasz ich przygody?. Pewnego dnia idąc leśną ścieżką Puchatek usłyszał bzyczenie pszczół.Zobacz najciekawsze publikacje na temat: test z lektury kubus puchatekSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Puchatek wręcza Kłapouchemu baryłkę z życzeniami zapisanymi przez Sowę Przemądrzałą..

kubuś puchatek.

a) zając b) osioł c) pies.. fatod 12 czerwca 2017 Ten Puchatek był o małym rozumku.. Gdzie mieszkał Kubuś i jego przyja­ciele.Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o Kubusiu Puchatku w zakresie literatury i filmu.. .Kubuś Puchatek jest bardzo głupi on jest ble ble ble i już!. Prezent od Krzysia i przyjęcie .Zobacz najciekawsze publikacje na temat: test z lektury kubus puchatekZobacz najciekawsze publikacje na temat: test z lektury kubus puchatekSpotkanie z Kubusiem Puchatkiem [6-latki] W Stumilowym Lesie, czyli zabawy z Kubusiem Puchatkiem W świecie Kubusia Puchatka.. Miś z wizytą u Sowy.. 3.Wymień bohaterów książki "Kubuś Puchatek".. "Kubuś Puchatek" - najważniejsze informacje o lekturze - Książka została wydana w 1926 roku.Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem czy klasówką.. pytanie 1 z 10. :) Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Kubuś spotyka Prosiaczka.. Z tym bohaterem wychowywało się kilka pokoleń.. Puchatek mieszka na pustyni; W lesie Sherwood; Sprawdź się w poniższych tematach: .. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Jeśli jednak Twoja przeglądarka obsługuje javascript sprawdź czy nie została ona wyłączona w przeciwnym wypadu uaktualniij swoją przeglądarkę do takiej .Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Kubuś Puchatek" autorstwa A. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.Kubuś Puchatek - quiz wiedzy o słynnym misiu o bardzo małym rozumku i innych bohaterach serii..

Latarnik - test znajomości lektury ...3.

Zgłoś błąd Wyświetleń: 43988.. Wiersze napisane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Tarnobrzeguw konkursie na wierszyk o Kubusiu Puchatku Wyprawa po Coś.. Kubuś Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Kangurzyca z Maleństwem, Królik i jego krewni i znajomi, Sowa Przemądrzała 4.. Kubuś Puchatek.. Patrycja 24 grudnia 2013 Kubus Puchatek jest bardzo bardzo głupi ja go wcaleKubuś Puchatek to postać z dzieciństwa prawie każdego z nas.. Sprawdźcie się w naszym teście.. 1 / 15 Który bohater nie pojawia się w książkowej wersji "Kubusia Puchatka" (mowa o pierwszej części)?Streszczenie szczegółowe Rozdział 1, w którym poznajemy się z Kubusiem Puchatkiem i pszczołami, i tu zaczyna się opowiadanie.. .Kubuś Puchatek, uroczy miś i najbliższy przyjaciel Krzysia, mieszkał w małej drewnianej chatce w Stumilowym Lesie.. Zdecyduj, w jakim stopniu opisują Cię poniższe stwierdzenia.Zintegrowany sprawdzian w klasie II a po opracowaniu lektury pt; "Kubuś Puchatek" Sprawdzane umiejętności 1.. Młodsi kojarzą przede wszystkim z kolorowych dobranocek i kinowej serii przygód o Kubusiu Puchatku.. Starsi znają go lepiej jako postać książkową - misia o bardzo małym rozumku.. Samodzielne czytanie wyrazów i zdań, wybór i podkreślenie właściwej odpowiedzi na pytanie.. Od razu skojarzył pszczoły z pysznym miodkiem i postanowił za wszelką cenę go zdobyc..

Test ze znajomości lektury Lalka Bolesława Prusa.

Puchatek pragnie ofiarować przyjacielowi miód (oczywiście zjada go w drodze).. A. Milne Przykro nam ale twoja przeglądarka nie obsługuje javascriptu, obsługa javascriptu jest konieczna do rozwiązywania naszych testów.. 18 stycznia obchodzimy Dzień Kubusia Puchatka.. Podkreśl pra­widłową odpowiedź.. Krzyżacy- test.. Scenariusz zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat Był sobie raz Kubuś Puchatek.. Z trudem wdrapał się na drzewo.Autor opisał jego przygody w dwóch książkach "Kubuś Puchatek" oraz "Chatka Puchatka".. Udostępnij.. Super!Streszczenie krótkie.. Kubuś Puchatek, najlepszy przyjaciel Krzysia, mieszkał w Stumilowym Lesie pod wielkim dębem.. Chatka Puchatka to zbiór krótkich, zabawnych historyjek o zwierzętach - mieszkańcach Stumilowego Lasu i ich przyjacielu, małym chłopcu o imieniu Krzyś.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Test na patologię z Kubusia Puchatka.. Czy jednak wiecie o nim dostatecznie dużo?. Opowiadania 16 Szukaj Dodaj Zaloguj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt