Mikołajek i przyjaciele karta pracy

Pobierz

Pokoloruj je i przyklej na kolorowych karteczkach.KARTA PRACY NR 22 IMIĘ: …………………….. Porozcinaj paski z zapisanymi fragmentami listu.. •Podwieczorek.Czy Mikołajek mógłby zostać Twoim kolegą?. Klasa 4 Polski.. 20 - przyklejamy elementy obrazka wg instrukcji (prawa i lewa strona) Karty pracy przedszkolaka - Zestaw 72 ćwiczenia na grudzień; Karty pracy przedszkolaka - Zestaw 12 3-4 lata: nr 4 - wskazujemy kolejność zilustrowanych wydarzeń,Plik Przyjaciel karta pracy 1.docx na koncie użytkownika jollen • folder KARTY PRACY • Data dodania: 5 maj 2012.. Każde z nich stanowi odrębną, niezależną całość.. 16.11.20 r. TEMAT: "Tych dwóch ludzi - ogień, woda" - charakterystyka Cześnika i Rejenta.. ROZSZYFRUJ IMIĘ BOHATERA, PRZECZYTAJ FRAGMENT NA JEGO TEMAT I ZAPISZ WNIOSKI.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Szkoły językowe i uczelnie Zaloguj się Załóż konto Przejdź do listy zasobów.. Zapewnia cię za taki mini drobiazg wywoła zachwyt wśród dzieci.1 day ago Dzisiaj obecność będzie zaliczana na lekcji po odesłaniu karty lekcji.Czekam na Wasze schematy.. •Prośba Mamy o bycie miłym dla dziewczynki.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. Klasa 4 Polski.. ROZSZYFRUJ IMIĘ BOHATERA, PRZECZYTAJ"Mikołajek" (lektura obowiązkowa) - karta pracy 1, plik: -mikolajek-lektura-obowiazkowa-karta-pracy-1.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!.

Pobierz kartę pracy!

Przygotuj się do rozmowy o przyjaciołach Mikołajka i wydrukuj odpowiednią kartę pracy R. GOSc1ÑNY, 0-3.. Możesz wydrukować kolorową wersje na grubszym papierze lub wydrukuj szablon i wytnij na kolorowych tekturkach.. •Gra w piłkę i wybicie szyby przez Ludeczkę.. Napisz list do Mikołaja, w którym wyjaśnisz mu jak powinien postąpić w sytuacji znalezienia psa i pouczysz kolegę dlaczego w takiej sytuacji nie należy kierować się własnymi kaprysami.KARTĘ PRACY I FRAGMENT Y LEKTURY.. do 30.04.2020 r. Na zakończenie pracy z lekturą proponuję zabawę.Załącznik nr 1: pląsy Do cyklu sprawnościowego "Przyjaciel Mikołajka" można wykorzystać któryś z poniższych pląsów.. Alcest jest fajny.Brak czasu niestety nie pozwala na stworzenie odrębnych wpisów, ale może komuś przydadzą się stworzone przeze mnie karty pracy: Ania z Zielonego Wzgórza - karta pracy przydatna do zebrania materiałów do charakterystyki Ani Shirley; Śmierć Pułkownika, A. Mickiewicz; Latarnik, H. Sienkiewicz - karta może się przydać do charakterystyki SkawińskiegoCharakterystyka wewnętrzna.. W bardzo prosty, bliski młodemu czytelnikowi sposób relacjonuje to, co wydarzyło się w życiu chłopców.W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele - banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu..

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was karty pracy!

Świat przedstawiony w opowieściach o Mikołajku Szkolne szaleństwa Narysuj projekt fotografii klasy Mikołajka.. Jeśli nie możesz wydrukować testu, napisz w zeszycie tylko od-powiedzi na pytania.. Składa się z czterech części: 1) przedstawienia bohatera 2) opisu wyglądu 3) przedstawienia cech z uzasadnieniem 4) opinii.. Karta nr 2 MIKOŁAJEK- karteczka ARDZO NIE lubię zadań z arytmetyki.. Dobrze radzi sobie z nauką, choć nie przepada za arytmetyką.. Klasa 4 Polski.. ROZSZYFRUJ IMIĘ BOHATERA, PRZECZYTAJ FRAGMENT NA JEGO TEMAT I ZAPISZ WNIOSKI.. Umówił się z nami dlatego, że jego tata podarował mu nowiutką futbolówkę; będzie pyszny mecz.. Dobrze sprawdzą się też wszelkie zabawy/pląsy znane od lat, np. "Labado", "Talarek".. Mikołajek Odkryj karty.. Nowa edycja 2020-2022 .. "Mikołajek" (lektura obowiązkowa) - karta pracy 2, plik: -mikolajek-lektura-obowiazkowa-karta-pracy-2.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. LEGENDY Z BIEGIEM WISŁY 2 O KRAKOWSKICH PSACH I KLEPARSKICH KOTACH POLSKIE MIASTA W BAŚNIACH I LEGENDACH BARBARA TYLICKA 1.. Wytnij herby i nazwy polskich miast.. Przygotowałam dwa piękne wzory do wyboru: Świetego Mikołaja oraz Bałwanka.. •Przyjście gości.. Mikołaj: MÓWIĘ POPRAWNIE:Karta pracy nr 1 MIKOŁAJEK: londyn, uczeń edukacji wczesnoszkolnej, mały, lubi dostawać prezenty, nie lubi się uczyć, niesforny, koleżeński, przyjaciel Alcesta, nie lubi arytmetyki..

... Do jakiej magicznej pracy się nadajesz?

ROZSZYFRUJ IMIĘ BOHATERA, PRZECZYTAJ FRAGMENT NA JEGO TEMAT I ZAPISZ WNIOSKI.. 24 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Postacią spajającą wszystkie jest sam Mikołajek.. Owocnego odpakowywania prezentów życzy zespół Eduexpert )iADA O ?ZZEDSTBWIEVIE Post-act I GòZIE Z ZELACðE Zedukacja Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami.. wg Agmarzec.. 19 - wycinamy prezenty i liczymy do trzech, ćw.. postacie drugoplanowe Mikołajek i inne chłopaki Test.. Jedno z ulubionych .test znajomości lektury Mikołajek.. wg Justyna155.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.Charakterystyka to tekst opisujący bohatera.. wg Katarzynka1.. •Wspólne zabawy w pokoju Mikołajka.. Sprawdź w tekście, kto koło kogo stał lub siedział.Poszukiwanie rozwiązań problemu znalezienia psa.. Poskładaj w całość do środka włóż jajko niespodziankę.. Piszemy ogłoszenie - ćwiczenie redakcyjne.. Nowa edycja 2020-2022 .PRZYJACIELE POLECENIE Przygotuj teraz kartę pracy i fragmenty dotyczące przyjaciół Mikołajka, które zaznaczyłeś w lekturze.. Udostępnij.. karta lekcji-REJENT_I_CZESNIK.pdfFragment książki Mikołajek Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska Alcest umówił się na dzisiejsze popołudnie z koleżkami z klasy na placu, niedaleko mego domu.. Pobierz kartę pracy!. Przypomnienie zasad tworzenia listu.. Mikołajek i inne chłopaki - plan wydarzeń.Świąteczne Inspiracje..

wg Agalukol44.karta pracy- jezyk.docx.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Materiały dla dzieci z Ukrainy - bajki, kolorowanki, karty pracy w języku polskim i ukraińskim.. Pobierz kartę pracy!. Nie podoba mu się z początku taka propozycja, bo chce w przyszłości zostać pilotem, a to wymaga .Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. Dzień Ojca - pomysły na prezenty (do pobrania) i życzenia dla Taty!. PRZYJACIELE POLECENIE Przygotuj teraz kartę pracy i fragmenty dotyczące przyjaciół Mikołajka, które zaznaczyłeś w lekturze.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Szkoły językowe i uczelnie Zaloguj się Załóż konto Przejdź do listy zasobów.. 17 - rysujemy po śladzie (Mikołaj, elf i renifer), ćw.. Skomentuj.. Systematycznie uczęszcza do szkoły, ale zdarzyło mu się pójść na wagary, za namową Alcesta.. Klasa 4 j.polski.. Mikołajek to zbiór 19 opowiadań z życia tytułowego bohatera i jego kolegów.. "Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kiedy więc tata chłopca awansuje i rodzina musi przeprowadzić .. tablica interaktywna, "Słownik języka polskiego"; karty pracy dla każdego ucznia (kartki z zaszyfrowanymi wyrazami, klucz .ćw.. Horoskopquiz: Jaka postać Disneya jest dopasowa.. Który nawyk Cię niszczy?test o lekturze "Mikołajek i inne chłopaki" Test.. NA DZISIAJ TO WSZYSTKO.. Proszę, wyślij mi je.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Najlepszy przyjaciel Mikołajka to: Ananiasz.. Powrót do strony głównej "Matematyka bez reszty - pierwsze kroki" - matematyka i angielski dla najmłodszych w zasięgu rękiKARTA PRACY NR 1 KLASA 1 Te elementy możesz pokolorować, wyciąć i nakleić na okładkę swojej książki.. •Kara dla Mikołajka i zmiana zdania na temat dziewczynek.. Mikołajek Połącz w pary.. ZACZNIEMY OD PLANU WYDARZEŃ.. ROZSZYFRUJ IMIĘ BOHATERA, PRZECZYTAJRozwiąż zadania z karty pracy nr 1 - to czytanie ze zrozumieniem do kolejnego opowiadania - FUTBOL.. Alcest to mój przyjaciel.. ROZSZYFRUJ IMIĘ BOHATERA, PRZECZYTAJ FRAGMENT NA JEGO TEMAT I ZAPISZ WNIOSKI.. Mikołajek jest dzieckiem sumiennym i pracowitym.. Mikołajek I inne Chłopaki Rene Gościnny Test.. •Wyjście dzieci na podwórko.. Przeczytaj uważnie teksty na wyciętych .Kompozycja utworu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt