Posłuchaj nagrania 04 do zad 5

Pobierz

Porównaj faszyzm, nazizm, komunizm STAWIAM PIWO ZA POMOC .W zadaniu 4 w wykreślance znajdź imiona trójki przyjaciół i złotej rybki jednego z nich oraz nazwy czynności.. Wykonaj zad.. Zeszyt ćwiczeń str.43.. Wykonaj zadanie 7 ze strony 75.. Czy Twoja siostra potrafi jeździć na rolkach?. Sklep.. 2 Posłuchaj nagrania i obejrzyj filmik o czynnościach rutynowych.. Przeczytaj pytania pod filmikiem i zaznacz poprawną odpowiedź.. Jeżeli jeszcze masz problem, posłuchaj uważnie.. Speaker 4Następnie przyporządkuj do każdego słowa odpowiedni numer z obrazka.. 1, 2 i 3 w zeszycie ćwiczeń, s. 26 (temat 3 z działu 2).. Look 2 zeszyt ćwiczeń zad.4 str.45 Proszę o odpowiedź.. Jeżeli potrafisz nazwać wszystkie sowa na obrazkach, to przyklej naklejki z tyłu ćwiczeń do działu 5.. Wykonaj zad 3 str 91 z podręcznika.. Następnie w zeszytach wykonajcie zad.1-5 ze s.221-222.. G. Posłuchaj nagrania i dobierz osoby do hobby.Przebieg lekcji: Odczytaj informacje Kilka słów o książce ze str. 272 w podręczniku, które wprowadzą Cię w tematykę omawianego dzisiaj tekstu.Następnie podkreśl wyrazy, w których.. Potem poproś rodzica, aby losowo mówił liczby 1-8, a Ty nazywaj obrazek odpowiadający wybranej liczbie.. Wykonaj zad.. 5 korzystając ze wskazówek, ułóż zdania do obrazków z boku.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Posłuchaj nagrania nr 5 - zad.

Staraj się wskazywać na swoje przybory: .. Czas do czwartku 7 maja.. Moje książki Wyszukaj książki.. POWTÓRZENIE SŁÓW 2: wręcz rodzicowi swoje minikarty przygotowane do lekcji 5.. Książki.. zad 5/85 - nagranie.. O których pozycjach z zad.. Termin pierwszej komunii świętej zostanie podany przez ks. .. (nagranie do zad.1 odtwarzamy poprzez czytnik kodu QR na telefonie ze sklepu Play); ONLINE MEETING - 12:00-12:15Zad.. BIOLOGIA Temat: Rozwój człowieka i potrzeby z nim związane.Posłuchaj nagrania do zad.1 (nagranie 3.04) o tym jak w Wielkiej Brytanii wygląda typowy dzień uczniów.. Prześlij zdjęcie na adres email: 23.04.2020Posłuchaj nagrania , powtórz zdanie i dopasuj numer obrazka do zdania.. 2 str. 42, a następnie prześlij zdjęcie na adres: .Posłuchaj nagrania i powtarzaj za lektorem.. Posłuchaj nagrania do zad2 (nagranie 3.05) Clare opowie Ci o swoim typowym dniu szkolnym.. Zad 4.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Topic: Skills trainer 5- ćwiczenia utrwalające.. PrzedmiotPosłuchaj nagrania i uzupełnij w zeszycie listę zakupów Jasa.. Tydzień obowiązywania (20 kwietnia - 24 kwietnia 2020 r.) Uwaga: jeżeli ktoś nie zdążył zrobić quizów z poprzedniej lekcji/tygodnia, to niech kontaktuje się .Za chwilę usłyszysz nagranie ( załącznik 2,37)dopasuj numer obrazka rodziny Iniemamocnych danego słowa..

Posłuchaj nagrania i sprawdź.

Wykonaj je- ja będę widziała Twoje rozwiązania.. - dokonaj samooceny.. Dopasuj zwroty a-c do właściwych miejsc w dialogu 1-3.. Jaką kwotę pieniędzy dziewczynka dała kierowcy?. O jakim sprzęcie komputerowym rozmawiają klienci.. Utrwalisz nazwy pojemników i wyrażeń Co?, Gdzie?,Kiedy?. Gdzie mieszka Clare?. Wykonaj ćwiczenia 7 i 8 str. 83 (podr.). Zapisz w zeszycie.. Posłuchaj rozmowy między Panią Higgins i Inspektorem Gilesem.. 3 str. 45; .. prześlij z pomocą rodziców na adres katechety do 8.04.. 5. ze str. 8. w podręczniku i uzupełnij luki w zdaniach.. Odpowiedz 0 ocen .. Znajdź dwa błędy na każdej znich 2016-02-12 23:15:04; Najnowsze zadania Dodaj zadanie.. Przed wysłuchaniem nagrania przeczytaj dokładnie i polecenie i treść zadania.. Znajdź zwierzęta i napisz w zeszycie co potrafią i czego nie potrafią robić.. Przeczytaj jeszcze raz zadania z ćwiczenia 2 w podręczniku i uzupełnij brakujące wyrazy.Jun 3, 2020 • Posiadasz kod aktywacyjny z Zeszytu ćwiczeń?Zad 1.. Wykonaj w zeszycie zadania 4 i 5 str. 73 w podręczniku.. Zapoznaj się z zasadami stopniowania przymiotników na stronie 129 (Podr.). 5H GR2----> 28.04 Przypominam niektórym uczniom z klasy 5h hr 2 o konieczności nadesłania mi dwóch kartkówek z działu 6.4 i 6.6, ,które jakBrainy Klasa 4 Workbook VIDEO 01.. 5. posłuchaj i zaśpiewaj piosenkę (link 2.40 i 2.41- wersja karaoke)..

1 posłuchaj nagrania: 04.mp3.

Zarejestruj.. Moja mama potrafi gotować ale nie potrafi grać w szachy.. Opisywanie rezultatów niedawnych wydarzeń .Jun 19, 2020zad.1 Posłuchaj nagrania z plików na kanałach j. ang. na Teams i przeczytaj dialog.. Czy w Polsce jest podobnie?. Question from @Miloszciepluch - Gimnazjum - Język angielski2 Posłuchaj nagrania 04 do zad.. .Homework - Ćwiczenia str. 38 zad.. 4 str 91 z podręcznika.. Wyślij zdjęcie uzupełnionej strony 55 do swojego nauczyciela j. angielskiego.. Na jutro mam to zrobić a zgubiłam płytę.. Przeczytaj trzy teksty z zadania 4 na stronie 66 (w podręczniku), a następnie dopasuj .Nagranie:.. Zapisz odpowiedzi do zeszytu.Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedź- ćw.. MATEMATYKA Temat: Ćwiczenia w obliczaniu średniej arytmetycznej Dziś praca z ćwiczeniami na wsipnet.pl zestaw 2.. Napisz w zeszycie pytania i krótki odpowiedzi twierdzące i przeczące.. W zeszycie zapisz zdania co potrafią robić dzieci oraz rybka.. Ona potrafi śpiewać ale nie potrafi gwizdać.. Rozwiąż z nami swoje zadania domowe!. Napisz pełne zdania w zeszycie.. Zapraszamy Państwa do pobrania bezpłatnych materiałów uzupełniających do podręczników wydawnictwa Macmillan.. (środa) lekcja 1 według planu lekcji - lekcja online - g. 10:00.. Posłuchaj nagrania ponownie, zatrzymuj i uzupełnij zdania.. Mój tata potrafi jeździć na łyżwach i jeździć na desce.Listening: Posłuchaj nagrania..

2 Posłuchaj nagrania.

Przerysuj do zeszytu dwie tabelki z pytaniami i krótkim odpowiedziami: Zad 2.. Zaloguj.. Temat: Stopniowanie przymiotników.. Odpowiedz na pytanie: Which t-shirt does the girl buy?. W zadaniu 6 przeczytaj pytania i odpowiedzi na nie.Język niemiecki klasy I - VIII ( 27.04 - 30.04 2020 r.) Uwaga!. Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi formami do, does, don't i doesn't.. *wersja do wydruku:Kl.5.27-30.04.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i zapisz informacje w zeszycie przedmiotowym.. 1 str. 94 w podręczniku i przyporządkuj informacje do tych osób.. Jestem pewna ,że bez problemu zastąpisz obrazki słowami, które już znasz.. Materiały te stanowią wsparcie dla rodziców i opiekunów, którzy pragną pomóc dziecku w nauce języka angielskiego w domu.. VIDEO 02aby włączył nagranie do zad.. - zadanie na ocenę.. A song - nauka piosenki.. Wykonaj zad.. Poproś, aby ułożył je w stos, obrazkiem do siebie.Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w ćwiczeniach na str. 47.Edukacja matematyczna:- wykonaj obliczenia poznanym sposobem zad.. Do 30.10.2020 do godz. 12.00 wykonaj test na wordwall (wpisz swoje imię i pierwsze litery nazwiska) https: .Posłuchaj nagrania i dopasuj każdą osobę do właściwej mapki.. Odtwórz nagranie dwa razy.. 4.Posłuchaj nagrania i sprawdź czy dobrze wybrałeś: .. Tomek potrafi grać na pianinie ale nie potrafi malować..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt