Test sprawdzający lekture mały książe

Pobierz

Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Mały Książę oglądał zachód słońca 43 razy, a takiej odpowiedzi nie podano, poza tym miał dwa wulkany czynne i jeden wygasły.. Jeśli masz pisać sprawdzian z jej znajomości, a nie chcesz dostać jedynki, radzę ci przeczytać ją jeszcze raz!Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż .. 1.na jakiej planecie mieszkał mały książe 2. pokolei osoby jakie odwiedzał mały książe 3. czego nauczył lis małego księcia 4.dlaczego lotnik znalazł się na pustyni .Plik Mały Książe Streszczenie.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Powodzenia!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Moje rozważania na temat przyjaźni i miłości po lekturze "Małego Księcia" A. de Saint-Exupery'ego "Mały Książę" Antoine de Saint-Exupery'ego; Ciąg dalszy ,,Małego Księcia".. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 326978 razy.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Test: Pan Tadeusz - test znajomości lekturyPlik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011Mały Książę - test z wiadomości o lekturze..

Mały książe-test.

"Mały Książę" 0-1 6. c) A.de Saint Exupery 0-1 7. a) brak wody b) wyruszenie w drogę na .Test ze znajomości "Mały Książę" FunTest.pl.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Twój wynik: 4/16 Słabiutko Nie znasz jej zbyt dobrze, odpowiedziałeś poprawnie na nie wiele pytań.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż test!TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Okazało się, że te ogromne drzewa rosną na jego planecie i zagrażają jej istnieniu, gdyż jeśliby urosły za duże to ich korzenie rozsadziłyby planetę.. Do pędów róż.. Post Views: 6 375. mały książę mały książę przygotowanie do sprawdzianu mały książę test wiedzy mały książę test z lektury sprawdź wiedze o małym księciu test z małego księcia.. admin.Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.Aha 26 października 2020 Rozumiem dlaczego dużo osób ma problemy z tą lekturą, choć dla mnie ona nie jest najtrudniejsza, a test był prosty :) Pozdrawiam 7cZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.

Serwis zamknięty.. Zaznacz prawidłową odpowiedź.. Planeta Małego Księcia była: 3.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: 2.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!TEST OCENIAMY ZGODNIE Z PODANYMI NIŻEJ SUGESTIAMI Wariant A Numer zadania Odpowiedź Punktacja 1. ósmego dnia (licząc od zepsucia się motoru) 0-1 2. pustynia Sahara 0-1 3.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Dlatego codziennie rano Mały Książę przeprowadza, jak sam to nazywa - "toaletę planety" i wyrywa wszystkie małe baobaby.. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. Nieprzyjemnie robi się testy z błędami, przez to ci, którzy nie znają dobrze książki, mogą popełnić błędy na sprawdzianie.. Podróże Małego Księcia.Test jest okej, ale niestety zauważyłam błędy.. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. mając lat sześć, porzuciłem wspaniałą karierę malarską.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Test ze znajomości "Mały Książę" 1.Czy uważnie czytałem/czytałam lekturę pt. "Cukierku, ty łobuzie?".

"Mały Książę" A. de Saint Exupery - test sprawdzający dla gimnazjum.

Do zboża.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Zraziłem się niepowodzeniem rysunku numer 1 i numer 2.Raz Mały Książę spytał czy baranki jedzą baobaby.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Anna Torbiak Data publikacji 2013-09-30 Średnia ocena 0,00 Pobrań .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Mały Książę Dorośli poradzili mi, abym porzucił rysowanie węży zamkniętych oraz otwartych i abym się raczej zajął geografią, historią, arytmetyką i gramatyką.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Mały Książe.. Postawioną przeze mnie tezę postaram się udowodnić w dalszej części pracy, powołując się na przykłady z lektury.Mały Książe wobec swojej róży był bardzo dobry.Opiekował się nią, wybierał robaki, zasłaniał ją kloszem.Lecz pewnego dnia róża obraziła Małego Księcia.Chłopak był zły na nią i wyruszły w podróż.W czasie wędrówki zobaczył polane pełną róż.Jego kwiat mówił jej że to tylko ona jest jedyną taką różą na tej planecie.Książe był zły i roszczarowany.Chciał .Czytaliście lekture " Mały książe" 2009-10-26 11:41:51; ..

Planecie zagrażały: 4.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.

W ten sposób.. Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Mama Cukierka miała na imię: a) Czekoladka b) Landrynka c) Nutella 3.. Określenia pasujące do Cukierka to: a) piękna .Moim zdaniem "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery'ego jest utworem, z którego każdy człowiek może się czegoś nauczyć.. Do chwastów.Test z lektury Mały Książe.. Rozwiąż nasz quizLektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. to: a) bajka o przepysznych słodyczach b) opowiadanie o łobuziakach z trzeciej klasy c) prawdziwa kocia komedia 2.. Rozprawka z "Małego Księcia".. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Książka pt. "Cukierku, ty łobuzie!". Na bezludnej wyspie.. Narrator, Mały Książę 0-1 4. c) o świcie następnego dnia 0-1 5..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt