Co było ulubionym pożywieniem pana kleksa

Pobierz

ocena niedostateczna; sprzątanie Akademii; noszenie żółtego krawata w zielone groszki; nauka kleksografii; Kto przyniósł uczniom pana Kleksa zgubioną .d) pan Kleks nie chciał go odczarować 9.. Co pan Kleks jadał na .Najciekawsze uwagi o książce .. Polski.. Podstępem wprowadził lalkę - Alojzego do Akademii, aby rozbić szkołę od środka.Opisz Pana Kleksa wg następujących punktów: kim był?. answer choices picie atramentu noszenie żółtego krawata w zielone grochy sprzątanie Akademii ocena niedostateczna Question 11 30 secondsJesteś w: Ostatni dzwonek-> Akademia pana Kleksa "Akademia pana Kleksa" - opis pozostałych bohaterów Filip - golarz.. Potrafi on dosłownie wszystko - zna myśli swych uczniów, unosi się w powietrzu i przyrządza potrawy z kolorowych farb.Gospodarz Akademii na pierwsze śniadanie zjada zazwyczaj kilka kulek z kolorowego szkła i popija je zielonym płynem.. włosy?. W jaki sposób pan Kleks nagradzał uczniów ?. Wieczorem, za pomocą swojej pompki zmniejsza się do rozmiarów małego dziecka i śpi w pudełku od cygar.. Na obiad łapie i spożywa kolorowe motyle.. Nosił szerokie spodnie, które chwilami, zwłaszcza podczas wiatru, przypominały balon.lektura pan kleks co było największym przysmakiem pana kleksa a co Mateusza.. Co oznacza wyraz "akademia"?. Pan Kleks jest założycielem i jedynym wykładowcą okazałej Akademii, do której trafiają jedynie wyjątkowo bystrzy chłopcy z imionami rozpoczynającymi się na literę "A"..

Co było ulubionym pożywieniem pana Kleksa?

ubiór?. Co było codziennym obowiązkiem szpaka Mateusza?. sylwetka, wzrost?. Adaś Niezgódka najbardziej lubił myć się w środy, ponieważ wówczas leciał z pryszniców sok: a) borówkowy b) truskawkowy c) malinowy d) pomarańczowy 11.Q.. Co czwartek przynosił panu Kleksowi świeże piegi, które za pomocą brzytwy zbierał z twarzy swoich klientów podczas golenia.. twoja ocena postaci?siostra potrzebuje pomocy.. Jest to pierwsza część baśniowej trylogii Jana Brzechwy, arcyd.. motyle i kolorowe szkiełka; ślimaki; dziury i dziurki; mrówki w sosie chrzanowym; Jaka była największa kara dla chłopców z akademii ?. Jakiego wyrazu używał pan Kleks, nagradzając chłopców?. Jaka była największa kara dla chłopców w "Akademii"?. Question from @Gabriellahac - Gimnazjum - Polskihistoria myszy komputerowej do a barrel roll 100 a room with a view pasja kaczki jak pingwiny kaczki fivem jak zainstalować co było ulubionym pożywieniem pana kleksa pasja ewangelia u.2 or m.2 w okol ełk sushi energia cinetica map in json u iwony urząd ewidencji pojazdów kraków map waniliowa wisienka establish inc aminokwasów egzogennych wartości utylitarneAKADEMIA PANA KLEKSA 1.. Po obudzeniu zaś powiększa się pompką i połyka kilka pigułek na porost włosów.Jego zdaniem nie było nic piękniejszego niż duże, czerwone lub żółte piegi, które znakomicie działały na rozum i chroniły od kataru..

Co było ulubionym pożywieniem pana Kleksa ?

@Michu, tak jak w opisie - surdut był bordowy, a kamizelka cytrynowa.. a) motyle i kolorowe szkiełka b) ślimaki c) dziury i dziurki d) mrówki w sosie chrzanowym 10. .. Co spotkało Mateusza w lesie, gdy był jeszcze chłopcem ?. Co najbardziej było ciekawe .. a) pan Kleks b) Adaś Niezgódka c) Doktor Paj-Chi-Wo d) ktoś nieznany z imienia i nazwiska 2.. Kto opowiada o Akademii ?. Nikt nie wiedział czy był gruby, czy chudy, albowiem cały tonął w swoim ubraniu.. Zjada również pigułki na porost włosów i kolekcjonuje piegi.. Na jakie lekcje, których nie ma w żadnej szkole, uczęszczali chłopcy?. 2017-11-30 .Oczy pana Kleksa są niczym dwa świderki i patrzą przenikliwie na rozmówcę.. Pan Kleks różni się od innych ludzi przyzwyczajeniami.. Pan Kleks był średniego wzrostu.. Jakie cechy miał pan Kleks - nauczyciel?. answer choices mrówki w sosie chrzanowym ślimaki motyle i kolorowe szkiełka piegi Question 10 30 seconds Q. a) zabłądził i nie mógł znaleźć drogi do domu b) uciekł mu koń14..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt