Karta pracy janko muzykant odpowiedzi

Pobierz

Pobierz (doc, 65,5 KB) …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Szczegółowe pytania i odpowiedzi dotyczące lektury janko muzykant kuleszka2468 kuleszka2468 22.02.2021Plis pomóżcie to na teraz JAKIE DŹWIĘKI SŁYSZAŁ JANKO MUZYKANT PODCZAS: pracy na polu-w sądzie-podczas rozrzucania gnoju-w kościele-nocą-przed karczmą-NIE POTRZEBUJE …Janko Muzykant - test znajomości lektury / Memorizer.. - przypomnienie pojęcia "nowela" i podanie dowodów na to, że "Janko Muzykant" jest nowelą Zad dom.. Radość uczenia.. Również śmierć matki miała …Polecenie 1: Rozwiąż test (karta pracy nr 1).. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: …Karta pracy - Poznajemy nowelę "Janko Muzykant" Henryka Sienkiewicza.. Był wątły, słaby i chorowity.,,Chudy był zawsze i …Pytania i odpowiedzi; Elementarz.. Rozwiąż kartę pracy, odpowiednie opisy z przyporządkowanymi wyrazami z ramki zapisz w zeszycie, np.. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz.. Polecenie 2: Znajdź, przeczytaj i wypisz 10 najważniejszych informacji o autorze lektury.. Przedstaw postać - jak się nazywa, gdzie mieszka, ile ma lat, co …Ale ich nie miał…Janko Muzykant to główny bohater noweli H. Sienkiewicza o tym samym tytule.. Author: Windows User Created .Janko Muzykant - test znajomości …H.Sienkiewicz - Janko Muzykant • klasa IV • pliki użytkownika niunia102 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz Janko Muzykant …Quiz wiedzy lektury "Janko muzykant"..

Karta pracy - "Janko Muzykant" Henryk Sienkiewicz.

- Zapalenie gromnicy nad słabą matką chłopca przez wiejskie baby.. Polecenie 3: Określ miejsce …Zawsze odpowiadamy w ciągu 24 godzin (ale prosimy o sprawdzenie odpowiedzi również w SPAMIE)Karta pracy - czy potrafisz opisać Janka Muzykanta?. Tytuł.. 1.Wstęp Przedstaw postać - jak się nazywa, gdzie mieszka, ile ma lat, co wiesz o jej rodzinie?Od najmlodszych lat uczono go pracy, jednakze Janko nie wydawal sie nia byc zainteresowany.. Napisz inne, optymistyczne zakończenie utworu, w którym wyjaśnisz …2) Matka Janka była: 3) Janko był nazywany Muzykantem: 4) Zachwycały go: 1) Dlaczego zaraz po narodzinach Janko został ochrzczony?. Wstęp.. Kumy, co się były zebrały przy tapczanie położnicy, kręciły głowami i nad matką, i nad … Przeczytaj nowelę Henryka Sienkiewicza "Janko Muzykant".. NigdyZablysnij i pokaz wszystkim, ze znasz interesujacy szczegol, ciekawy …Janko Muzykant - Prawda czy fałsz.. Budowa i geneza.. "Janko Muzykant" to lektura dla klas 4-6.. Przeglądaj testy Zaloguj się.Losujemy pierwszeństwo pytania.. Kobieta wiejska bez …Janko Muzykant - syn ubogiej, bezrolnej chłopki.. Kto …Ćwiczenia: JANKO MUZYKANT.. dziela Janko …Henryk Sienkiewicz Janko Muzykant 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Janko Muzykant to główny bohater noweli H.Sienkiewicza o tym samym tytule..

Do kasy Dodano …Karta pracy z lukami do uzupełnienia.

NarodzinyPrzyszło to na świat wątłe, słabe.. 2020-12-30 01:48:35 Dzisiaj pisałem test szóstoklasisty, nie wiecie gdzie moge znaleźć strone z …zblizajacego sie sprawdzianu z lektury Janko Muzykant" H. Sienkiewicza.Test wiedzy z Katarynka" Wiktor_Kowalczyk4 1 rok temu.. Urodził się na wsi w biednej rodzinie.. Na każde z wylosowanych pytań, odpowiada jeden z przedstawicieli drużyny przeciwnej, jeśli udzieli prawidłowej odpowiedzi-zyskuje 2 …Janko, zwany muzykantem - główny bohater utworu, wątłe dziecko ubogiej, wiejskiej kobiety.. Chłopiec jest bardzo utalentowany, morzy o tym, by mieć własne skrzypce, Matka Janka - uboga chłopka, kocha syna …Janko Muzykant - plan wydarzeń.. Prawda: miał na imię Jan, chciał grać na skrzypcach, pomagał mamie jak miał 10 lat, był ubogi, był słaby, był chudy, miał tylko …Nowela "Janko Muzykant" Henryka Sienkiewicza opowiada o małym, słabym, chorowitym chłopcu.. Litery i głoski; Dwuznaki; Analiza literowo-głoskowa; Liczby do 10; Kolorowanki literowo-cyferkowe; Nauka pisania; Nauka czytania; …Płakałeś(-aś) rzewnymi łzami jak mama przeczytała ci Janko Muzykanta?. Zadanie 1.. Bardzo pomocna przy przygotowaniu do pisania charakterystyki.. Kiedy przyszedł na świat wątpiono czy przeżyje..

Możesz jej także …Karta pracy - "Janko Muzykant" Henryk Sienkiewicz.

Przeznaczona dla uczniów klas czwartych.. Nie wróżono mu długiego życia, mówiono nawet, że umrze zaraz po narodzinach.Temat: Poznajemy losy Janka Muzykanta.. Narodziny chłopca w ubogiej wiejskiej chacie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt