Test lektury lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Twórz quizy.. Zdobywaj obserwujących.Opowieści z Narni.. Otrzymuj osiągnięcia.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Na 4 ten test lektura dawno zaliczona.. Sprawdź, ile pamiętasz!. DO LUCY BARFIELD Moja Droga Lucy, Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Zarejestruj się!. Wątek główny Tematem utworu jest walka Aslana, który jest dobry, i jego zwolenników z Białą Czarownicą i jej sługami, którzy są okrutni.. Świat Narnii jest podzielony między dobro i zło.Lew, Czarownica i Stara Szafa" streszczenie.. Rozwiąż test i sprawdź!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Odpowiedz.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaLew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Lew, czarownicai i stara szafa" Tu zobaczysz jak bardzo znasz lekture "Opowieści z Narni.. d) wypełnił swoje zobowiązanie wobec Białej Czarownicy.. c) królową Narnii.. Bogowie Greccy; lektury obowiązkowe dla klas 8 2020-2021 Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.Lew, czarownica i stara szafa plan wydarzeń; PLAN WYDARZEŃ HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM; CHARAKTERYSTYKA JACKA SOPLICY; Rozprawka z Zemsty A.Fredro ,,Najbardziej interesują..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.. Otrzymuj osiągnięcia.. Polska Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Mapa witryny.. Rozwiąż test!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Pokaż wszystko.. Pobierz (doc, 32,0 KB)Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Część 1.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test .. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Czy masz czarne poczucie humoru?. Do Pobrania .Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł..

Tagi dla tego testu: humorekLew, Czarownica i stara szafa.

Lew, Czarownica i Stara Szafa" 65% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. 7) Po przejściu przez szafę Edmund spotkał: a) fauna Tumnusa.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, aJest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. Zapisuj ulubione.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. 0%LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Zdobywaj obserwujących.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 69% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.c) nie miał pojęcia o istnieniu Białej Czarownicy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Opublikowano: 25 luty 2010 | kared | Drukuj | E-mail |Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią..

Stara szafa - to przejście do innego świata.

Za dawno by takie szczegóły pamiętać .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Dodawaj wpisy.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Lew, czarownica i stara szafa" .. spoko ale jeden błąd nie było podane imie czarownicy przynajmniej w mojej książce pozdro <3.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Zapisuj ulubione.. Dodawaj wpisy.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.MENU • Lew, czarownica i stara szafa • Clive Staples Lewis - biografia • Streszczenie Lwa, czarownicy i starej szafy w pigułce • Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe • Lew, czarownica i stara szafa - opracowanie • Geneza powieści "Lew, czarownica i stara szafa" • Plan wydarzeń "Lwa, Czarownicy i starej szafy"C.. W jakim mieście mieszkały?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Lew, czarownicai i stara szafa" .. Test z lektury "Opowieści z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa".Jakie pytanie można zadać panu TUMNUSOWI z lektury ,, Lew, Czarownica i stara szafa '' Opowieści z Narnii?.

Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.

2010-02-10 16:17:37 Może mi ktoś napisać streszczenie książki ' Opowieści z Narni : Lew , Czarownica i Stara Szafa '?. 2017-02-19 11:04:07Lew, czarownica i stara szafa (ang. The Lion, the Witch and the Wardrobe) - powieść fantasy autorstwa C.S. Lewisa, wydana w 1950 roku.. Zarejestruj się!. merken in "Meine Apps"Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt