Gdzie polacy najczęściej wyjeżdżają na wakacje 2019

Pobierz

Szczecin 8.. Chorwacja, Włochy, Grecja i Hiszpania - to główne cele wakacyjne Polaków wyjeżdżających w ostatnich miesiącach za granicę.. Zdecydowanie gorzej wypada tu grecka Kreta, którą wybiera tylko 7,3 proc. turystów.. Gdzie jeździmy najchętniej?. Ranking najbardziej atrakcyjnych polskich miast: 1.. Rozwój tanich linii lotniczych bardzo im w tym pomaga.. [RANKING] Marlena Hebda 2 sierpnia 2019, 18:19 Chorwacja - najczęściej wybierany przez Polaków cel zagranicznych podróży .Shutterstock.. Warto jednak zastanowić się, gdzie szukać sprawdzonych miejsc wyjazdowych i gdzie nasz odpoczynek przyniesie zamierzony efekt.Zdrowie i styl życia • 27.06.2019 09:10.. Jakie miejsca najchętniej odwiedzamy?. Na pierwszym miejscu jest oczywiście Hiszpania.May 25, 2021Pozostałe popularne destynacje zagraniczne to Bułgaria, Hiszpania i Egipt oraz Tunezja i Albania.. Potwierdzają to m.in. badania Diners Club Polska, w 2019 r. na wakacje wyjechało prawie 54 proc. Polaków.Polacy coraz częściej wybierają się na wakacje za granicę - czy to w mniej czy bardziej egzotyczne miejsca.. Na pierwszym miejscu plasuje się Chorwacja.. Turcja i Grecja to najczęściej wybierane przez Polaków kierunki zagranicznych wakacji - poinformowała Polska Izba .Na wakacje studenci najchętniej wyjeżdżają tam, gdzie piękna pogoda, dużo słońca i choć kawałek plaży..

... Gdzie Małopolanie najczęściej wyjeżdżają na wakacje?

Łódź Pokazują to dane o podróżach, które .Jednocześnie nastąpił dalszy wzrost liczby osób, zameldowanych na stałe w Polsce, a przebywających powyżej trzech miesięcy w krajach europejskich nienależących do UE.. Wśród najczęściej wybieranych kierunków na wakacje Grecja i Turcja .. - Chętnie też jeździmy na .Sep 14, 2020Jeśli już decyduje się na zagranicę, najczęściej jest to jedno z państw Unii Europejskiej.. Warto zaznaczyć, że prym wiedzie tutaj Turcja, gdzie pięciogwiazdkowe hotele są dostępne w bardzo przystępnych cenach.W 2019 roku na wakacje za granicę zdecydowała się prawie połowa wszystkich mieszkańców Polski.. Powrót do artykułu: Gdzie najchętniej wyjeżdżamy na wakacje?Najczęściej Polacy wyszukują w internecie noclegów na .Miejska turystyka weekendowa została zdominowana przez największe polskie miasta oraz Toruń - jedyny mniejszy ośrodek, który znalazł się w ścisłej czołówce zestawienia.. Znakomita kuchnia, dobre ceny świetna pogoda - to atuty Hiszpanii.W wakacje 2021 Polacy częściej wyjeżdżają na urlop niż rok temu.. Wrocław 4.. Rodziny wybierają na ferie najchętniej Egipt, Wyspy Kanaryjskie, zaś na wyjazdy w góry - Włochy.Aug 14, 2021Już od lat liderem wielu rankingów jest słoneczna Hiszpania - atutem jest tu różnorodność krajobrazów, od Wysp Kanaryjskich po Baleary, Ibizę czy Majorkę..

Gdzie najchętniej wyjeżdżają Polacy?

Trzecie miejsce przypada bułgarskiemu Słonecznemu Brzegowi (4,8 proc.), czwarte i piąte greckim wyspom - Rodos oraz Zakhyntos (po 4 proc.).A to dziesięć najchętniej wybieranych wybieranych kierunków na wakacje: Turcja (24,3 proc.) Grecja (21,6 proc.) Bułgaria (17,4 proc.) Hiszpania (9,2 proc.) Egipt (7,5 proc.) Tunezja (4,4 proc.).Najpopularniejsze kierunki wyjazdów wśród polskich turystów - czerwiec-lipiec 2019 (rankomat.pl) / Media Z Warszawy za ocean Mieszkańcy dużych miast Polski takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław,.Jedni uwielbiają spacery, sporty ekstremalne i spanie w namiocie, a innych zainteresuje wypoczynek na hotelowym leżaku w pełnym słońcu nad ciepłym morzem.. Poznań 7.. Katowice 9.. Kraków 3.. Jak widać, Polaków przyciąga słońce, piękne plaże i wysoki standard infrastruktury turystycznej.. Na urlop przeznaczamy najczęściej około tygodnia (28 proc.Portal rankomat.pl podaje kilka zagranicznych miejsc, które Polacy najczęściej wybierają jako cele swoich wycieczek.. Na to pytanie odpowiemy wam w tym artykule.. Miejsca, do których podróżują, nie są przypadkowe.. To również historyczna, atrakcyjna turystycznie Barcelona czy górzyste pejzaże Rodellar, El Chorro.. Ale trudno mówić, by ruch turystyczny wewnątrz kraju wrócił do normy.. Kraj, w którym nakręcono wiele scen.1 day agoWłochy i Francja, Belgia Powyższe kraje znajdują się na kolejnych miejscach najczęściej wybieranych kierunków emigracyjnych, jednak wyjeżdża tam znacznie mniej osób, ze względu na odległość, barierę językową, czy mniejszą ilość ofert pracy niż we wcześniej wspomnianych państwach.Wakacje 2019..

Najwięcej z nich przebywało w...Polacy najchętniej wyjeżdżają do Grecji.

Warszawa 5.. Od czerwca do września 2017 roku urlop spędziło tam aż 39 proc. Polaków.. Bydgoszcz 10.. Trójmiasto 2.. Stąd w TOP 5 najpopularniejszych destynacji wakacyjnych nie znajdziemy polskiego Bałtyku i rodzimych kurortów - wiele dobrego można powiedzieć o polskich plażach, ale ani słowa o pogodzie, która jest kapryśna i .Mar 18, 20221 day agoZimą Polacy wyjeżdżają także do Turcji, na Maltę i Cypr, a z dalszych kierunków - do Tajlandii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt