Opisz wymarzone wakacje po niemiecku

Pobierz

Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Moje nieudane wakacje.. Question from @Adulek03011998 - Szkoła podstawowa - Język niemiecki".Napisz Wymyślone,wymarzone wakacje po niemiecku w czasie przeszłym (perfekt) ok 18 zdań.". PROSZĘ!. W całym miasteczku panowała senna atmosfera, rozgrzane powietrze falowało.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.Potrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną nad morzem w miejscowości Dziwnów.. unvergesslich - niezapomniany.. W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynku (całość napisana ma być w czasie przeszłym czyli o .Jak spędziłeś wakacje .Opisz swoje wymarzone zwierze po niemicku.. 1 odpowiedź.. Razem chodziliśmy na spacery i okrywaliśmy nieznane nam .Wymarzone wakacje.Napisz list do koleżanki z Moskwy (po rosyjsku).. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. Poznalibyśmy tam wielu ludzi .Moje wakacje.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Rodzice byli ze mnie bardzo dumni.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. 17,350 wizyt.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Cześć potrzebuje pomocy z napisanie opowiadania w jerzyku niemiecki a się go nigdy nie uczyłem mogli byście mnie pomoc i przetłumaczyć tekst poniżej: Moje wymarzone wakacje to plaża , słońce i i lekki wiatr z przyjaciółmi..

Oprócz: Wymarzone wakacje po niemiecku.

Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Opisz swojego wymarzonego nauczyciela, po niemiecku, wystarczy już 5 zdań, proszee o pomoc, daje NAJ.. ;)) Z góry dziękuję;*W zeszłym roku byłem na wakacjach na pewnej niewielkiej greckiej wysepce.. Po kilku dniach zauważyłem, że coraz lepiej pływam.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. 1 odpowiedź.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.. Meine typischen sommerferien (moje typowe wakacje) zadanie dodane 19 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Gocha2442 .Opisz swoje wakacje po niemiecku i przetłumacz Proszę by nie były to skaplikowane zdania - MidBrainart .. Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt.. We stayed in a hotel "Green beach".Wymarzone wakacje po niemiecku..

Napisz 8 zdań po niemiecku .

Moje wymarzone wakacje - opisz w języku rosyjskim.. E-mail nieformalny.. Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.Więcej informacji tutaj.Wypracowania.. Postanowiłem, że ochłodzę się w morzu.Język niemiecki Gimnazjum rozwiązane Opisz swoje wymarzone wakacje ( gdzie, z kim, jak długo, co tam będziesz tam roobić ).. Napisz czym się zajmujesz w swojej pracy po angielsku.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Polecieli byśmy na hawaje gdzie spędzili byśmy 3 tygodnie.. a także korzystaliśmy z basenów.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Dużo spacerowaliśmy wieczorami, a rano chodziliśmy na plażę.. Reklama Odpowiedź 4.4 /5 4 olqaa PO POLSKU Moje wymarzone wakacje to plaża , słońce i i lekki wiatr .jak napisac.. Proszę o proste zdania.. Pogoda sprawiła, że około południa ulice się wyludniły.. malerisch - malowniczy.. Resztę wakacji spędziłem z kuzynostwem na wsi.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: czytanie ze zrozumieniem tekst bogdan wojciszke dzieci naturyMoje wakacje - Mes vacances - wypracowanie j.francuski Les vacances permettent de se bien reposer et de se bien détendre.. Ich fahre - jadę ans Meer / an die Ostsee - nad morze / nad morze Bałtyckie an die Ostküste - nad wschodnie wybrzeże in die Berge / ins Gebirge - w góryJęzyk niemiecki Szkoła podstawowa Opisz swoje wymarzone miejsce na wakacje - po niemiecku, ale bardzo proszę o tłumaczenie też na język polski :)Opisz swoje wymarzone wakacje po niemiecku..

Oprócz: Opisz swoje wymarzone zwierze po niemicku.

Pojechaliśmy tam autem.. Pewnego popołudnia spotkało mnie coś niezwykłego.. wunderbar - cudowny.. Prosze napiszć tak aby nie było na 6 tylko maksymalnie na 4+ i żeby nie było na poziomie liceum.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. 1,255 wizyt.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: Nocowaliśmy w przyczepi campingowej.. Question from @Wisienka48 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiOpis wakacji w domu: przydatne wyrażenia to visit family - odwiedzać rodzinę to fly to New York - polecieć do Nowego Jorku to have a layover - mieć przesiadkę to stay at a hotel - zatrzymać się w hotelu to relax at the beach - relaksować się na plaży to do shopping - zrobić zakupy to see the Empire State Building - zobaczyć Empire State BuildingPrzykładowy opis wakacji po angielsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt